• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

İkizler erkeği ve Oğlak kadını bir araya geldiğinde her şey hakkında konuşabilir çünkü ikisi de oldukça entellektüel ve birbirlerinin görüşlerine saygı duyar. Oğlaklar daima büyük resmi görebilirken İkizler burcu ise dünyayı ilgi alanlarına göre görür.

İkizler – Oğlak çifti alışılmadık bir çift olacaktır. İkisi arasındaki bağ inkar edilemez ve uzun süreli romantik bir ilişkiye dönüşebilir.

Oğlak kadını, İkizler erkeğinin sorumsuzluğu gerçeği ile başa çıkabildiği takdirde onun zekasına ve merakına hayran kalacaktır ve ona düzenli olmayı öğretecektir.

Oğlak kadını evinde vakit geçirmeyi çok sever İkizler erkeği ise dışarıda vakit geçirmekten büyük keyif alır. Oğlak kadını, İkizler erkeğinin maceralarını dinlemekten büyük bir haz alır.

İkizler erkeği için iyi bir dinleyici olmak oldukça önemlidir çünkü o konuşmayı çok sever yani İkizler erkeğinin en sevdiği kişi onu dinleyen insanlardır denilebilir.

Oğlakları aşıkken görmek oldukça nadirdir çünkü onlar insanları iyi ve kötü yanları ile birlikte derin bir şekilde analiz eder. Oğlak kadını, İkizler erkeğinin hayatına amaç ve düzen getirir.

Olumsuz Özellikleri

İkizler erkeği ve Oğlak kadının karakterleri çakışabilir. Oğlak kadını, İkizler erkeğini çocuksu bulurken İkizler erkeği ise Oğlak kadınını çok ciddi bulabilir. Ayrıca İkizler erkeği yeni fikirlere açıktır ve bu yüzden Oğlak kadınını zaman zaman eski kafalı olarak görebilir.

İkisinin birlikteliğinin uzun süreli olması oldukça zordur. Oğlak kadını eğer sabırlı olursa ve İkizler erkeğinin ruhuna derinden bakarsa onun ne kadar hassas olduğunu görebilir.

İkisinin de bu ilişkiden sıkılma olasılığı oldukça yüksektir. Oğlak kadını oldukça olgun ve sorumluluk sahibi iken, İkizler erkeği ise oldukça eğlencelidir. Bu yüzden ikisinin de sosyal yaşantısı oldukça farklıdır.

İkizler Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

İkizler erkeği oldukça kaotiktir ve yaşamını nasıl düzenlemesi gerektiğini bilmez. Macerayı ve yeni insanlarla tanışmayı çok sever. Sosyal olmak onun yaşamının kaynağıdır.

Eğer ikisi de birlikte olmak istiyorsa, İkizler erkeği ve Oğlak kadını kendilerini partnerlerine adamaları ve birbirlerine alan vermeleri gerekmektedir.