• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Koç erkeği ve Koç kadını ilk tanıştıkları vakit bile birbirlerinin ne kadar cesur ve bağımsız olduklarını anlarlar. Koç kadını kur yapmayı çok sever ve Koç erkeği de karşılık vermeden duramaz!

İkisi birlikte mükemmel bir çift olabilir. İlişkileri oldukça heyecanlandırıcı ve ilginç olabilir ve ikilinin birbirlerine karşı büyük bir tutkuları vardır.

İki Koç birlikte daima yeni şeyler deneyecekler ve birbirlerini etkilemeye çalışacaklardır. Rekabetçidirler, bu yüzden buluştukları zaman ‘kim daha çok yiyecek’ gibi yarışmalar yapabilirler.

İkisi de oldukça heveslidir ve onları kontrol etmek imkansızdır. Ancak yaşamlarını dengede tutmaya çalışmalıdırlar. Birbirlerine olan hisleri son derecede güçlü ve gerçektir. Onlar birbirlerinin ruh eşidir. Yaşamlarındaki hiçbir şey sıkıcı olmayacaktır çünkü onlar maceraperesttirler ve yeni şeyler denemeye isteklidirler.

Olumsuz Özellikler

Koç kadını ve Koç erkeği oldukça duygusal olabilir. Tartışma esnalarında birbirlerine karşı seslerini yükseltebilir ve incitici konuşabilirler. İkisi de bir tartışma da kaybeden taraf olmak istemez.

Kendini beğenmiş olabilirler. Diğer bir problem ise ikisinin de kıskanç olmasıdır, birbirlerine %100 sadık ve adanmış olmalıdırlar. Masum bir flörte bile izin olmaz.

Aynı zamanda bazen bencil olabilirler ve böylelikle birbirlerinin neler hissettiğini görmezden gelebilirler. İkisi de düşünmeden hareket eder bu da onları sonradan pişmanlığa sürükleyebilir. Bu problemler olduğu zaman yanlış partneri seçtiklerine dair kafalarında şüpheler oluşur.

Koç Kadını ve Koç Erkeğine Tavsiye

Koç kadını ve Koç erkeği birbirlerine karşı biraz daha nazik olmalıdır. Diplomasi ve zarafet birbirlerine olan saygılarını arttıracaktır. Birbirlerini desteklemeliler.

Özelikle Koç burcu erkeği, Koç kadınının hayallerini bilmeli ve onlara önem vermeli. Kısacası ikisi de kendilerine yapılmak istemediğini birbirine yapmamalı.

ETİKETLER