• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Balık burcu erkeği ve Aslan burcu kadını harika bir ilişki yaşayabilir ancak ikisinin de yaşama bakışı farklı olduğu için çok sık tartışabilir de. Balık erkeği, Aslan kadınına büyük bir güven duyacaktır. Aslan kadını ise Balık erkeğinin sevgisini ciddiye alacaktır.

Bu ikilinin ilişkisi oldukça hayalperest ve gizemli olabilir. Ayrıca bu çift birbirlerinden büyük bir şekilde yararlanabilirler.

Bu çift birbirlerine karşı çekim hissederler. Doğal bir lider olarak dünyaya gelen Aslan kadını daima patron olmak ister, Balık erkeği ise Zodyak’ın en şefkatli ve en hassas burcudur. Çabuk kırılan Balık erkeğinin hassas olduğun fark eden Aslan kadını onu güçlendirmek için her şeyi yapacaktır.

Cinsel yaşamları ise inanılmazdır. Aslan kadını daima birileri tarafından takdir edilmek ve tapılmak ister. Büyüleyci ve zarif olan Aslan kadınına Balık erkeği tüm güzel iltifatları söyleyecek ve onu biricik hissettirecektir.

Ayrıca Aslan kadınının korumacı olan tavrı Balık erkeğini çok etkileyecektir. Bu çift birbirlerini daima destekleyecektir.

Olumsuz Özellikleri

İkisi de çok sabırlı olmadığı için sorunlar yaşayabilirler. Bir anlığına bakarsınız çok uyumlu bir çift olmuşlardır ancak diğer gün tamamen birbirlerine olan aşkı unutmuşturlar. Bu yüzden Aslan kadını ve Balık erkeği ilişkisi inişli ve çıkışlıdır.

Balık erkeği, Aslan kadınının çok fazla kibirli olduğunu düşünebilir bu yüzden kendisini depresif hissedebilir. Aslan kadınının gittiği her yerde tüm ilgiyi üzerine çekmesi, Balık erkeğini yeterince iyi olmadığını düşündürebilir.

Ayrıca birçok konu hakkında anlaşamayabilirler bu yüzden kavgaları ise çok ateşli olacaktır.

Balık Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

Eğer bu ikili uyumlu bir birliktelik istiyorsa kişiliklerini düzenlemeleri gerekmektedir. Eğer bu çift birbirlerini anlamak için bir çaba gösterirse bu çift her şeyin üstesinden gelebilir ve spot ışıkları altında olabilir.

Balık erkeği eğer Aslan kadını ile birlikte olmak istiyorsa daha fazla ciddi ve kararlı olması lazım. Aslan kadını, Balık erkeğinin içe kapanık ve yalnız olduğunu düşünebilir ve böylelikle onu daha fazla tanımak isteyecektir.

Aslan kadını ise daha az agresif olmaya çalışmalıdır. Çünkü Balık, Zodyak’ın en hassas burcudur.