• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Birinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Doğum haritasının birinci evinde Merkür ile doğan insanlar derin zihne sahip olan çok zeki bireylerdir. Araştırmacı ve meraklı olan bu insanlar dünyadaki bütün bilgileri toplayarak anlama kapasitelerini genişletmeyi ararlar.

Büyüyen bir kişiliğe sahip olan bu insanlar; serbest fikirli bakış açılarıyla her şeyden önce birer vizyon sahibi insanlardır. Bu insanlar her yerde bulunmayı bekleyen gizemler olduğu için her şeyin ikinci bir bakışa değeceğini düşünürler.

Merkür Birinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Konuşkan ve doğal.

Zayıf Yanları: Şaşırtıcı, saygısız ve spekülatif.

Tavsiye: Sınırsız öz güvenleri onları yanlış tanınmasını sağlayabilir.

Ünlüler: Taylor Swift, Katy Perry, Keanu Reeves, Scarlett Johansson.

Dahası, bu insanlar yaklaşımlarında gayet esnek ve çok yönlülerdir, eğer gerekli görürlerse yaklaşım yollarını anında değiştirebilirler. İletişim ve bilgi paylaşımı onların iki muhteşem özelliklerindendir.

Birinci evinde Merkür olan insanlar muhteşem birer konuşmacılardır. Bu insanlar dünyanın doğası hakkında son derece meraklılardır ve bunun gibi derin konular hakkında tartışmalara girmeye bayılırlar.

Onlar derin konular hakkında o kadar ilgili ve meraklılardır ki sizlerin bir şeyler söyleyecek bir dakikası bile olmayacaktır çünkü onlar bütün konuşmayı ele geçireceklerdir. Ancak bazı anlarda sessiz kalacaklardır ama bu sizleri dinledikleri için değil akıllarını toplamaya zaman ayırdıkları içindir. Yeni bir konu geldiğinde eski hallerine bürüneceklerdir. Onların uyum sağlayan ve esnek zekalarıyla yeni konuya hemen giriş yapacaklardır.