• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uranüs’ü Yay Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Uranüs‘ü Yay burcunda olan kişiler teknolojiyle yakından ilgilenen ve geleceği önemseyen kişilerdir. Onlar son çıkan ne varsa bilmek, görmek ve araştırmak isterler.

Sürekli gelişime açık olduklarından dolayı günlük sorumluluklarını ve insanlara verdikleri sözleri unutabilirler. Felsefe, din ve politika gibi konularda oldukça ilgilerini çeker.

Tarzı: İyimser ve kaşif
Özellikleri: Cömert ve ruhsal
Zayıflıkları: Patavatsız ve sabırsız
Tavsiye: Yeni ve radikal fikirlerle ilgilenmeye devam et
Ünlüler: Lady Gaga, Lana Del Rey, Amy Winehouse, Megan Fox, Nicki Minaj.

Kendilerini birçok alanda geliştirmek isterler. Kendi inançlarına göre geleceklerini oluşturmak isteyen kişilerdir. Bilim, ruhsal konular, teknoloji, felsefe gibi konuların büyük fırsatlar getirdiğine inanırlar.

Farklı sezgileri ve içgüdüleri ile hedeflerine ulaşmak isterler. Farklı bir düşünme tarzları vardır. Onların isyancı tarafları da vardır. Zayıfı korurlar ve zararlı gördükleri her şeye karşı çıkarlar.

Bilgi kapasiteleri ve azimleri sayesinde çevresindekileri kolay bir şekilde etki altına alabilirler. Geleneksel yolları takip etmektense hiç gidilmemiş bir yoldan ilerlemek isterler.

Onlar için özgürlük çok önemlidir, kısıtlanmaya gelemezler. Evlenmek için çok acele etmemeleri lazım çünkü onlar aslında dünyayı ve etrafı keşfetmeye önem vermektedir.

ETİKETLER