• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Aslan erkeği ve Akrep kadını birlikte iken harika deneyimler yaşayacaklardır. İkisi de oldukça sadık ve inatçıdır ve ilişkileri de bir o kadar tutkulu olacaktır.

İkisi de güçlü karakterlere sahip kişilerdir ve sahiplenici özellikleri yüzünden kıskançlık krizleri yaşayabilir ve sık sık tartışabilirler. Ancak ne kadar çok tartışmalar yaşarlarsa yaşasın ikisinin etkileşimi yoğun olacaktır ve birbirlerine saygı duyacaklardır.

Aslan erkeği, Akrep kadınının içindeki en iyi kişiliği ortaya çıkarır. Oldukça sadık olan Aslan erkeği asla Akrep kadınını şüphelendirecek bir şey yapmaz.

Aslanlar daima her şeyi kazanmak isterler. Akrep kadınıyla birlikte olduklarında ise her şeyi başarabilir ve her ödülü kazanabilirler. Aslanlar aşık olduğunda oldukça ısrarcıdır ve ‘hayır’ ı cevap olarak kabul etmezler. Bu yüzden Akrep kadınını çok etkileyecektir.

Akrep kadınının gizemli ve çekici olması ise Aslan erkeğini magnet gibi çekecektir. Pasif olarak görünen Akrep kadını aslında çok enerjiktir. Oldukça sadık ve kararlı olan bu çift kendilerini birbirlerine adayacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

Birbirlerine çok çekilen bu ikili oldukça güçlü karakterlere sahiptir bu yüzden egoların savaşı onlar için kaçınılmazdır. Aslan erkeği otoriter iken Akrep kadını da kontrolcüdür. Bu nedenler yüzünden bu çift sık sık tartışmalar yaşayabilirler.

Daima her şeyi yönetmek isteyen Akrep kadınları ile anlaşmak biraz zor olabilir. Oldukça da sert olan Akrep kadınının bu tavrı Aslan erkeğinin hoşuna gitmeyebilir. Ayrıca Akrep kadını, Aslan erkeğine iltifat etmek istemeyebilir bu da ilişkilerine zarar verir çünkü Aslanlar daima takdir edilmek isterler.

Ayrıca bencil olan Aslanlar çoğu zaman Akrep kadınının ihtiyaçlarını görmezden gelebilir.

Aslan Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

Birisi Ateş iken diğeri Su’dur. Sabit burçlar olan Aslan ve Akrep birbirlerine tutkuyla sadık kalacaklardır. Oldukça ortak özellikler paylaşan bu ikili ilişkilerinden hemen vazgeçmez aksine savaşır.

Eğer bu ikili birbirlerine karşı daha saygılı olursa bu ilişkinin yürümemesi için bir neden olmayacaktır.

Aslan erkeği zaman zaman egosunu bırakmalı, Akrep kadını ise Aslan erkeğini rahatlatmalı ve ona iyi gelecek tatlı iltifatlarda bulunmalıdır. Ayrıca Akrep kadınının en ufak bir şeyde Aslan erkeğinden şüphelenmemesi ilişkileri için daha iyi olacaktır.