• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Terazi erkeği ve Aslan kadını çifti oldukça asil bir çift olacaktır. İki burç da oldukça sosyaldir bu yüzden bu ikili birlikteyken sık sık dışarıda vakit geçirecektir.

Aslan kadını, Terazi erkeğinin zekasından ve enerjisinden etkilenir, Terazi erkeği ise Aslan kadınının cesur ve tutkulu tavırlarına tav olur. Aslan kadını, Terazi erkeğiyle karşılaştığı anda kendisinden daha iyi birisini bulduğu gerçeğinden çok etkilenecektir.

Şöyle bir gerçek vardır ki Teraziler bu dünyadaki en güzel şeylere sahip olmak isterler. Aslanlar da öyledir ve bu ikili birlikte yaşamaya başladıklarında harika bir evleri olacaktır.

İkisi de flörtöz ve karizmatiktir. Aslan kadını ne yaparsa yapsın Terazi erkeği daima onun arkasında olacaktır. Terazi erkeği ise Aslan kadınını dünyadaki en önemli insan gibi hissettirecektir.

Aslan kadını, Zodyak’ın en sadık burçlarından birisidir. Terazi erkeği de o da aşka inanırlar ve ilişkileri boyunca karşılaştıkları tüm sınavlardan başarıyla geçerler.

İkisinin de mizah anlayışı birbirine benzerdir bu yüzden bu çift birlikteyken çok eğlenceli vakit geçirecektir.

Olumsuz Özellikleri

Aslan kadını çoğu zaman kibirli olabilir bir diğer yandan Terazi erkeği ise çok kararsız olabilir. Eğer bu ikili ortada bir yerde buluşmazsa çok kolay bir şekilde ayrılırlar.

Özellikle Terazi erkeği bir şeye karar veremeyince Aslan kadını adeta deliye döner. Aslan kadını maceraperesttir ve risk almayı sever, Terazi erkeği ise daha çok gerçekçi ve dikkatli adımlar atar.

Aslan kadını ateşli tartışmaları sever, Terazi erkeği ise tartışmalardan nefret eder bu yüzden Aslan kadını bazen Terazi erkeği tarafından ilgisiz bırakılmış gibi hissedebilir.

Terazi Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

Bu çift ne kadar çok iletişim halinde olursa ilişkileri de o kadar çok güçlenir. Eğer onları rahatsız eden şeyleri konuşurlarsa bunlar için gerekli olan çözümleri de bulabilirler.

Terazi erkeği bazen onu dinlemeli ve Aslan kadınına yeterince ilgi göstererek onu şımartmalıdır. Eğer Aslan kadını, Terazi erkeği ile birlikte olmak istiyorsa davranışlarına dikkat etmeli ve sosyal olmalıdır.