• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Akrep erkeği ve Aslan kadını arasındaki ilişki oldukça şaşırtıcı ve ilginç olabilir. Bu ikili birlikte çok fazla şey tecrübe edecek ve çok fazla macera yaşayacaklardır.

İkisi de inanılmaz derecede sadık, inatçı, sahiplenici ve tutkuludur. Aynı zamanda bu ikili arasında büyük kıskançlık krizleri de olabilir. Ancak buna rağmen Aslan kadını ve Akrep erkeğinin bağı güçlü ve yoğun olacaktır aynı zamanda birbirlerine saygı duyacaklardır.

Akrep erkeği ve Aslan kadınının cinsel yaşamı çok güzel olacaktır. Sadık bir kraliçe olan Aslan kadını aynı şeyleri partnerinden de bekler. Büyüleyici ve güzel olan Aslan kadını tabii ki Akrep erkeğinin dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Eğer bu kadın güzelse, bağımsızsa ve iyi bir kariyeri varsa tabii ki Akrep erkeği ona tav olacaktır. Akrep erkeği, Aslan kadını için savaşacaktır ve onun kalbini kazanmayı başaracaktır.

Bir Akrep ve bir Aslan birlikteyse bu ikili her şeyi neşeli ve tutkulu bir şekilde yaşayacaklardır. Birçok kişi onların bağını kıskanabilir. Bu çiftin hayatı hiç sıkıcı olmayacaktır çünkü ikisi de yeni zorluklarla baş etmeyi çok sever.

Olumsuz Özellikleri

Akrep erkeği ve Aslan kadınının birbirine katlanamadığı birçok özelliği olabilir. Örneğin; Akrep erkeği, Aslan kadınının egosuna karşı sabrı tükenebilir, Aslan kadını ise Akrep erkeğinin sırları olmasına katlanamaz.

Bu ikili birbirlerine karşı ne kadar çekilse de egoları çarpışacaktır. Aslan kadını otoriterdir, Akrep erkeği ise her şeyi kontrol etmek ister bu da onları diğer çiftlerden daha çok kavga etmesine neden olur.

Akrep Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

Eğer bu çift sahiplenici olan tutumlarını kontrol etmeyi başarırsa birlikteyken çok mutlu olacaklardır. Akrep erkeğinin sivri bir dili vardır ve dikkatli olmalı ki Aslan kadınını sözleriyle incitirse onun sevgisini çok zor yeniden kazanır.

Ayrıca Akrep erkeği duygusal olarak daha güvenilir olmalıdır. Bazen çok gizemli olabilir bu da Aslan kadınının canını sıkabilir.