• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Akrep erkeği ve Yay kadını birbirlerinden tamamen farklı iki karakterdir ancak sürpriz bir şekilde bu ikilinin ilişkisi yürüyebilir! Çünkü Akrep erkeği, Yay kadınının bağımsızlığından çok hoşlanacaktır, Yay kadını ise Akrep erkeğinin derin kişiliğinden etkilenecektir.

İki karakter de oldukça güçlüdür ve hükmetmek ister. Akrep erkeği kalbini ve sezgilerini dinler, Yay kadını ise çoklu bakış açılarına ve içgüdülerine güvenir. Bu ikili zamanla birbirlerinin bu özelliklerini fark edecektir ve birbirlerinden daha çok etkilenecektir.

Akrep erkeği emin olduğu zaman ilk adımı atacaktır. Yay kadını, Akrep erkeği tarafından korunduğunu bilmekten çok hoşlanacaktır. İkisinin yaşama olan farklı bakış açısı ilişkilerine renk katacaktır.

İkisinin de yaşamdan beklentisi başarıdır bu yüzden Yay kadını ve Akrep erkeği birbirine çok hayran olacaktır. İkisi de eğlenmeyi çok sevdiği için de birçok macera yaşayacaktırlar.

Olumsuz Özellikleri

Akrep erkeği ile birlikte olmak oldukça eğlenceli olabilir ancak ondan ayrılmak ise oldukça kötüdür. Akrepler ne affetmeyi ne de unutmayı asla bilmezler bu yüzden tek yapmanız gereken onların sizden intikam almasını beklemektir.

Akrep erkeği ve Yay kadını ilişkisi ilerledikçe bu ikilinin farklı kişilikleri ortaya çıkacaktır. Örneğin; bu ikilinin ilişkiye olan bağlılığı çok farklıdır. Yay kadını bir ilişkiye ciddi olarak görmesi çok sonradan olur çünkü Yaylar anı yaşamayı sever. Akrep erkeği ise her şeyi ciddileştirme taraftarıdır.

Akrep Erkeği ve Yay Kadınına Tavsiye

Akrep erkeği ve Yay kadınının elementleri farklı olduğu için birbirleri ile anlaşması zor olabilir. Ancak eğer ikisi de gerçekten çabalarsa oldukça başarılı bir çift olabilir.

Akrepler oldukça yoğun ve alaycıdır. Yaylar ise pervasızdır bu yüzden Yay kadınlarının daha fazla diplomatik davranması gerekmektedir.

Eğer bu çift birbirlerinin olumlu yönlerine odaklanırsa oldukça mutlu olacaktırlar.