• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Aslan ve Kova, Zodyak’ın iki zıt burcudur. Ancak unutmayın ki zıt kutuplar birbirini çeker! Bu ikisinin yaşam görüşü ne kadar farklı olursa olsun dengeli bir birlikteliği olabilir.

Aslan erkeği, Kova kadınının dost canlısı güzelliği karşısında adeta büyülenir. Aslan ve Kova ikilisi oldukça patlayıcı olabilir. İkisi de birbirlerine karşı istemsizce çekilirler.

İkisi de genç ruhludur ve bu ikili birbirlerine aşık olduğunda, Kova kadını bunu arkadaşlıktan ileriye götüren kiş olacaktır. Aslan ve Kova ilişkisi daima kimin haklı olduğu bir yarışmaya dönüşebilir ancak ikisinin birbirine olan çekimi ise oldukça yoğundur.

Birlikte eğleniyorken ise Kova kadını kalabalığı ısıtacak ve Aslan erkeğini gösterinin yıldızı yapacaktır. İkisi de arkadaş canlısı ve dışa dönük kişilerdir bu yüzden arkadaş çevreleri çok geniş olacaktır.

Kova kadınının canlı ve neşeli kişiliği Aslan erkeğini etkileyen en büyük özelliği olacaktır. İkisi de mantıkçı ve aklı başındadır bu yüzden çoğu konuda fikir birliği yaşayacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

Kova kadını kuralları ve normları reddeder bu yüzden Aslan erkeği onu sadakatsiz birisi olarak görebilir. Ayrıca ilişkinin başlarında Kova kadınının Aslan erkeğine sürekli akıl oyunları oynaması Aslan erkeğini kızdırabilir.

Ayrıca Kova kadını ilişkiyi yavaştan alarak ve durumları analiz ederek ilerlemek ister, Aslan erkeği ise ona nazaran daha hızlı sonraki aşamalara geçmek ister.

Ayrıca Aslan erkeğinin daima ilgi istemesi Kova kadınını kızdırabilir. Ayrıca Kova kadınını kızdıran bir diğer şey ise Aslan erkeğinin kibirliliği de olabilir. Aslan erkeğinin aşırı inatı herkesi çileden çıkarabilir!

Aslan Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye
İki burcun da enerji seviyeleri çok farklıdır. Aslan erkeği asla yorulmaz, Kova kadını ise bir diğer günü daha keyifli geçirmek için dinlenmeye ihtiyaç duyar. Bu yüzden Aslan erkeği, Kova kadınıyla uyumlu olamadığını düşünebilir.

Kova kadını yeri geldiğinde Aslan erkeğine tatlı sözler söyleyerek ondan harika geri dönüşler alabilir. Tatlı iltifatları çok seven Aslan erkeği, Kova kadını için her şeyi yapacaktır.

Aynı zamanda Aslan erkeği ise bir tartışma sırasında ses tonunu düşürmeli ve öfkesini kontrol etmelidir çünkü Kova kadınları çatışmaları sevmez.