• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Terazi Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Jüpiter’i Terazi burcunda olan kişiler ruh eşlerini bulmak isterler. O mükemmel kişi için neredeyse tüm dünyayı gezerler. Farklı kültürden bir insanla birlikte olmak ve yaşamlarını geçirmeyi çok severler.

Onlar için adalet çok önemlidir. Ne yaparlarsa yapsınlar eşitliğe ve adalete büyük önem vereceklerdir. Hayvan ve insan haklarını desteklerler.

Tarzı: Merhametli ve güvenilir
Özellikleri: Zeki, cesaretlendirici ve adil
Zayıflıkları: Çıkar çatışmalarına ve eleştirilere meyili
Tavsiye: Kendini herkesle işbirliği yapmak zorundaymışsın gibi hissetmene gerek yok.
Ünlüler: Beyoncé, Jennifer Aniston, Alan Rickman, Natalie Portman, Justin Timberlake.

Pahalı ve zarif şeylerden hoşlanırlar. İlginç eşyaları saklarlar ve lüks bir yaşama sahip olmak isterler. Hayatlarında dengeyi buldukları zaman diğer insanlar için de aynısını isteyeceklerdir. Yoga eğitmeni ya da danışman olabilme ihtimalleri oldukça yüksektir.

Onların hem içi hem de dışı güzeldir. Zarif ve hoş kişilerdir. Modaya tutkuları olabilir ve bu onların hem giyimine hem de ev eşyalarına yansır. İnsanlar onların zevkine hayran olur.

Yumuşak ve sevimlidirler herkesle iletişim kurarlar bu da onlara her yönden büyük bir avantaj getirir. Diplomatik ve tartışmacı kişilikleri sayesinde bulundukları ortama denge ve uyum getirirler.

Onlar için eşitlik çok önemlidir ve yaşamlarını bu doğrultuda yön verirler. Onların gittiği yerde barış ve adalet vardır. Destekleyici ve sevecendirler. Aşık oldukları zaman kendilerini tamamen unuturlar. Birçok insan onun nezaketini kendi çıkarları doğrultusunda kullanabilir.

ETİKETLER