• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Düşünmeden hareket eden ve hevesli olan Koç erkeği çok geçmeden kendisiyle aynı özellikleri taşıyan Aslan burcu kadını ile hemen iletişim kurmayı başaracaktır. Sonrasında ise ayrılmaz olacaklardır.

Koç erkeğini ben-merkezli ve daha az egoist yapabilecek birisi Aslan kadınıdır. Pozitif, ilgi odağı olmayı seven Aslan kadını ve Koç erkeği ikilisi hem sıcak hem soğuk olacaktır.

İkisi birlikteyken birçok macera yaşayacak ve çok eğlenecektir. Özellikle bungee jumping gibi adrenalin gerektiren sporları denemek isteyecektirler. Zodyak’ın en iyi ve en uyumlu ikilisi olabilirler. İkisinin de kimyası çok iyidir.

Eğer Koç erkeği yeni şeyler denemek ya da yeni yerler görmek isterse, Aslan kadını onu yalnız bırakmayacaktır. İkisi de birbirini övgülere ve iltifatlara boğacaktır. İkisi de duygularını aynı şekilde dile getirir.

Yani onların ilişkisi oldukça dramatik, maceralı, eğlenceli ve çok sevgi doludur. Asla sıkıcı olmayan bir ilişkileri olacaktır ve birbirlerini her türlü zorluğa karşı cesaretlendireceklerdir. Kavgaları bile oldukça tutkulu ve yoğun olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Eğer Aslan kadını başka erkeklerle flörtleşmeye başlarsa, Koç erkeğinin egosu sarsılacaktır. Aynı zamanda bu tam tersi de olabilir. Aslan kadını oldukça kıskançtır. Ancak ikisi de ilişki sorunlarını hızlı bir şekilde çözerler çünkü onlar sevgiliden önce arkadaş gibidirler.

Tartışmaları bir savaş meydanına dönüşebilir. Birbirlerini tutkuyla seven bu ikili ilişkide liderlik sorunları yaşayabilir.

Dürtücü ve düzensiz olan Koç erkeği zaman zaman kendisini aşağılık hissedebilir. Aslan kadını ise düzenli ve pratiktir aynı zamanda ilgiyi çok sever bu yüzden eğer Koç erkeği ona istediklerini veremezse, başka bir partner arayışına gidebilirler.

Koç Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

Koç erkeği ve Aslan kadını ilişkisi çok hızlı gelişecektir. Koç erkeği mümkün olduğu kadar zamanını Aslan kadını ile geçirmek isteyecektir. Ancak Koç erkeği ile baş etmek oldukça zor olabilir.

Eğer Koç erkeği henüz Aslan kadını için bir hamle yapmamışsa şunu bilmelidir ki, Aslanlar duygusaldır ve daima övülmek, beğenilmek isterler. Koç erkeği, Aslan kadınının kalbini kazanmak için savaşmalıdır.

Aslan kadını ise Koç erkeğinin bencil olduğunu bilmeli ve çoğu zaman ilişkiyi onun kontrol etmesine izin vermelidir.