• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uranüs’ü Koç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Uranüs‘ü Koç burcunda olan kişiler oldukça yenilikçi ve hayalperest kişilerdir. Onlar daima yeni fikirlerle ortaya çıkarlar, hedeflerine ulaşmak için en iyi ve en etkisi yolları bulmak isterler.

Oldukça yaratıcıdırlar ve hayallerinin peşinden gitme konusunda son derecede kararlıdırlar.

Tarzı: Öncü ve dürtüsel
Özellikleri: Akılı ve iyimser
Zayıflıkları: Bireysel ve duyarsız olması
Tavsiye: Parçalanmayı hayatının bir parçası olarak kabullenmelisin.
Ünlüler: Elvis Presley, Grace Kelly, Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn, Che Guevara.

Bir şey yapmak istedikleri zaman kimse onları kısıtlamamalıdır. Ancak bazen izleyecekleri yolu seçme konusunda kararsız kalabilirler ve bu durumdan oldukça rahatsızlık duyarlar.

Çok fazla fikir üretirler ve bunları dünyaya pratik olarak sunmak isterler. Eğer kimse onların fikrini desteklemezse onlar yine de pes etmezler. Onlar için iyi ve önemli olan hiçbir şey risk alınmadan yapılmaz. Kendi fikirlerini sonuna kadar takip etmekte ısrarcıdırlar. Uranüs onlara her türlü zorluğun üstesinden gelme becerisi vermiştir.

Yetenekleri sayesinde her işin altından kalkarlar. Çok azimlidirler. Eğer bir hata yaparlarsa bundan ders çıkarmayı öğrenmeleri lazım. Düşünmeden hareket edebilirler bu yüzden etrafındaki insanlar onu sinir bozucu bulabilirler.

İlişkilerinde ise tutkuludurlar ve duygularını derin bir şekilde ifade etmeyi severler. Cesur ve spontone kişiliklerinden dolayı ilk adımı atmaktan çekinmezler.

ETİKETLER