• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

İki İkizler burcu arasındaki çatışma oldukça şiirseldir. Çünkü onlar insanlar denizinde birbirlerini bulmuşlardır ve artık mutludurlar.

İkisi birlikteyken eğlence ve değişiklik hayatlarından eksik olmaz. İki İkizler oldukça güçlü bir çifttir ve ikisi de yaşamda aynı hedeflere sahiptirler ancak bu ayna etkisi onları birleştirdiği gibi ayırabilir de.

İkisi de oldukça konuşkandır. Her şey hakkında dedikodu yapabilir ve her şey hakkında sohbet edebilirler. Onları dinlemek bile inanılmazdır. Çift olarak oldukça eğlenceli olan İkizler çifti ne istediklerini iyi bilirler.

Ancak yaşamın onlara neler getireceği konusunda heyecanlı olan bu iki çift çoğu zaman sorumluluklarını unutabilir. Entellektüel olarak birbirlerinden oldukça etkilenen bu ikilinin ihtiyacı olan en önemli şey analiz etmek ve tartışmaktır.

İki İkizler burcu daima yeni şeyler deneyimlemek ister. Asla sıkılmazlar. Onlar görünüme değil zekaya aşık olan kişilerdir. İkisi de kendilerine benzeyen birisini bulduğu için çok mutlu olur.

Olumsuz Özellikleri

İki İkizler burcu çiftinin iletişimi derin olmayacaktır ve ilişkiler için güçlü bir temelleri de olmayabilir. Özellikle karar verme söz konusu olduğunda ikisi de büyük sorunlarla karşılaşabilir.

Aynı evi paylaşmak onlar için büyük bir sorun olabilir çünkü ikisi de ev işleriyle ilgilenmekten, faturaları ödemekten hoşlanmazlar. Düzenli olmak onların karakterinde yoktur.

İkisi de oldukça flörtözdür bu yüzden uzun süreli ilişkiler yaşamalarında sıkıntı olabilir. Ayrıca oldukça sivri dillidirler ve birbirlerini kelimeleri ile incitebilirler.

İkizler Erkeği ve İkizler Kadınına Tavsiye

İki İkizler de şunu itiraf etmelidir ki ikisi de birbirleri ile vakit geçiriyorken oldukça rahattır. İkisinin de yüzeysel ve komik olması ilişkilerinin uzun sürmesinde rol oynayan en büyük etmendir.

İkisi de ilgi çekmek için sıra dışı şeyler yapabilir ancak bunun abartılı olmaması gerekir. Kavgaları ise oldukça gürültülüdür ve kavgayı bitirmelerini söyleyen üçüncü bir şahısa ihtiyaçları olabilirler.