• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Balık Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Mars‘ı Balık burcunda olan kişiler hem hassas hem de güçlüdürler. Sanki kibar bir yaratık gibidirler. Ancak yine de onlar diğer insanlara hayal kurmaya devam etmelerinde büyük bir etki sağlamaktadırlar.

Kontrolde olmak isterler ve gelecek için çok fazla planlar yaparlar.

Tarzı: Uysal ve nazik
Özellikleri: Ruhsal, empatik, minnettar ve fedakar
Zayıflıkları: Korkak, gerçeklerden kaçan ve bağımlı olmayan yatkın
Tavsiye: Sırlarını verirken kime güveneceğin konusunda dikkatli ol
Ünlüleri: Marilyn Monroe, Eric Clapton, Ellie Goulding, Jessica Chastain.

Empatik ve oldukça duygusaldırlar. Onlar daha çok kalpleri ile düşünürler. Diğer insanların ne hissettiklerini tahmin edebilirler.

Bazen problemleri hakkında sık sık şikayette bulunurlar ancak onlar yine de diğer insanların sorunları ile ilgilenmeye devam ederler. Eğer sakin olmak istiyorlarsa biraz daha sorunlardan uzaklaşmalıdırlar. Ayrıca rahatlama teknikleri ve terapik masajlar onlara çok faydalı gelecektir.

Mars onları oldukça iddialı ve aktif birisi yapar, Balık ise nazik ve pasif agresiftir. Bu yüzden bu olağandışı bir kombinasyondur.

Eğer başarılı olmak istiyorlarsa yaratıcı olmalarını sağlayan sanat ya da tasarım gibi işlerde çalışmalıdır. Onların ne yapacağını önceden kestiremezsiniz, oldukça yoğundurlar ve birçok insan onun yapmacık olduğunu düşünür ama aslında onlar duyguları tarafından yönetilirler.

Romantik ve hayalperesttirler. Mükemmel aşkı bulmak isterler. Partnerini etkilemek için her şeyi denerler. Derin bir şekilde bağlanabileceği ve filmlerdeki gibi bir aşk yaşamak isterler.

Partnerinin her isteğine cevap verir. Eğer istedikleri şefkati bulamazlarsa ilişkiyi bitirirler.

ETİKETLER