• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Satürn’ü Balık Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Satürn‘ü Balık burcunda olan kişiler bulundukları anda kaybolabilirler ve başlarına gelen kötü olayların geçmişteki eylemlerinden dolayı kaynaklandığını düşünürler.

İnanılmaz bir şekilde kafa karışıklığı hissedebilirler ve yaşamlarının çok zor olduğunu düşünebilir, aynı zamanda depresif ve diğer insanların size karşı doğru davranmadığını düşünebilirsiniz. Ancak sizin yapmanız gereken şey ayağa kalkmaktır. Geçmiş hayal kırıklıklarınızı unutun eğer yapamıyorsanız rafa kaldırın. Size haksızlık yapan herkesi affedin.

Tarzı: Gizemli ve güvenilir
Özellikleri: Yaratıcı, ruhsal ve sevecen
Zayıflıkları: Fazla hassas ve karamsar olması
Tavsiye: Geçmişi arkana alman iyi şeyler yapmanı sağlayacak.
Ünlüler: Keanu Reeves, Kurt Cobain, Sandra Bullock, Russell Crowe, Alain Delon.

Hayatınızı yaşayın, yeni şeyler öğrenin ve hem fiziksel olarak hem de duygusal olarak daha da büyüyün. İlgilendiğiniz şeyler üzerinde çalışın, başarınızı kazanın ve en önemlisi de daha iyi bir insan olmak için kendinizi geliştirin.

Satürn ve Balık birleşimi oldukça ilginç ve güçlüdür. Eğer geçmişlerini şu anki yaşamlarına engel olmasına izin verirlerse gelecekleri hakkında oldukça kafaları karışacaktır.

Bazen duygularını kelimeleriyle ifade edemiyormuş gibi hissedebilirler çünkü aynı anda birçok şeyi hissederler. Hassas yapılarından dolayı ilk başta olumsuz olan şeyleri görürler. Çoğu zaman acı çekiyormuş gibi hissederler, onların güvene ve korunmaya ihtiyaçları vardır.

Kendilerini geliştirmeleri lazım. Geçmişteki hatalarından dolayı kendilerini suçlamalarına gerek yok.

ETİKETLER