• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Terazi erkeği ve Koç kadını arasındaki ilişki oldukça iyi olacaktır çünkü ikisi de zıt burçlardır ve bilirsiniz: zıt kutuplar birbirini daima çeker!

Terazi erkeğini Venüs yönetirken Koç kadınını da Mars yönetir bu da şu anlama gelmektedir: bu ikili arasında muhteşem bir seksüel enerji vardır! Koç kadını, Terazi erkeğinin diplomat tavrından oldukça etkilenir. Terazi erkeği ise Koç kadınının cesaretinden büyülenir.

Bu çiftin ilişkisi çok hızlı ilerleyebilir bu yüzden bazı şeyleri yavaştan almayı unutmamaları gerekiyor! İkisi de öncü burçlar grubunda yer aldığı için daima yeni şeyler denemeye açık bireylerdir.

Tartışabilirler ancak ikisi de geçmişte yaşanan şeylere bağlı kalmazlar bu yüzden bu ikili daima küsüp barışacaktır. Kin tutmayı bilmedikleri için ne kadar hata yaparlarsa yapsınlar birbirlerini affedeceklerdir.

Koç kadını oldukça zekidir ve mizah anlayışı çok kalitelidir. Terazi erkeği ise rahattır ve eğlenmeyi çok sever. Daima heyecan isteyen Koç kadınını Terazi erkeği karizmasıyla etkileyecektir.

Terazi erkeği, Koç kadınından daha çok özgüvenli olmaya öğrenecektir, Koç kadını ise Terazi erkeğinin sakin ve sabırlı tavırlarını çok beğenecektir.

Olumsuz Özellikleri

Zıt burçlar oldukları için bu ikili birbirlerinin sahip olmadığı özelliklere sahiptir. Daima mantığıyla düşünen Terazi erkeği zaman zaman Koç kadınını sinirlendirebilir çünkü çoğu zaman o haklıdır.

Ayrıca Terazi erkeğinin karar vermede çok zorlanması sabırsız olan Koç kadınını çok kızdıracaktır. Bir tartışma olduğu esnada Terazi erkeğinin mantıklı ve sakin tavırları Koç kadınını sinir edecektir.

Koç kadını geniş bir çevreye sahiptir bu yüzden Terazi erkeği zaman zaman kıskançlık hissini hissedebilir.

Terazi Erkeği ve Koç Kadınına Tavsiye

Terazi erkeği, Koç kadını için arkadaş canlısı sözler söylemelidir. Eğer bu çift ilişkilerine devam etmek istiyorsa Terazi erkeğinin strateji yapması gerekmektedir. Özgür ruhlu olan Koç kadını, Terazi erkeğinin maceralarını dinlemek isteyecektir. Bu yüzden Terazi erkeği onunla anılarını paylaşmalıdır.

Kısacası bu ikilinin tutkulu bir birliktelik yaşaması için hiçbir engel yoktur ancak ikisi de birbirlerine empatik yaklaşmalıdır.