• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yükselen Yengeç burçları için ev büyük bir anlam ifade etmektedir. Lüksten önce onlar için öncelikli olan şey güvende ve huzurlu olmalarıdır. En sevdikleri eşyaları evinizin en belirgin yerine koyarlar ve onlara bakınca kendilerini daha değerli ve mutlu hissederler.

Diğer insanlar tarafından kabul edilmek onları için çok önemlidir. Duygusal tatminkarlık sizin için hayattaki tüm değerlerden daha önce gelmektedir.

Nedensiz yere bile sahiplenici ve kıskanç olabiliyorsunuz. Sürekli partnerinizin ilgi odağında odağında olmak istiyorsunuz, eğer değilseniz üzgün, mutsuz ve hayal kırıklığına düşmüş hissedersiniz. Bu da sizi bazen gizli bir ilişkiye ya da flörtleşmeye itebilir böylece ihtiyacınız olan ilgiyi karşılamış olursunuz.

Sezgileri ve hayal güçleri çok gelişmiştir. Bu özelliğiniz sayesinde insanların sizin için düşündüklerini ve hissettiklerini anlayabiliyorsunuz.

Maddiyat sizin için mutlu bir aile hayatının anahtar terimidir ve bunun sıkı bir çalışmayla sağlanacağını da biliyorsunuz. İyi bir pozisyonda yer almak için usanmadan çalışırlar ve mükemmel tartışmacı yetenekleri ile çok iyi yatırımlar yapabilirler.

Güvensiz hissettikleri noktaları kamufle ederler ve bazen tutucu görünmemek için kendilerine ait olmayan ve inanmadıkları düşünceleri söyleyebilirler. Yaptıkları bu davranışla aslında sizinle duygusal olarak ilgilenen insanı kendinizden uzaklaştırmış olursunuz.

Ay sizin ruh halinizi doğal olarak etkilemektedir.

 

Yükselen Yengeç Kişilik Özellikleri

Yükselen Yengeç burçlarının yönetici gezegeni Ay‘dır. Bundan dolayı onlar sezgileri güçlü ve hassas insanlardır. Ay gibi onların da duyguları sürekli olarak değişmektedir. Oldukça kırılgandırlar ancak onlar aynı Yengeç gibi bu kırılganlıklarını kabuklarının içerisine saklamaktadırlar. Arkadaş canlısıdırlar, kendilerini ve sevdiklerini korumak konusunda çok dikkatlidirler. İnsanlar onların yanında huzur bulur ve sizin anaç figürünüz etrafınızdaki insanlar için harika bir güven yeri haline gelir.

Yükselen Yengeçler evlerine ve  ailelerine çok bağlıdırlar. Onlar için değerli olan eşyaları saklarlar. Sevilmek ve kabul edilmek isterler bu yüzden duygusal hazlar hayatınızda çok değerlidir. Yükselen Yengeçler için başarının anlamı yorucu bir günün ardından evine döndüğünde ona sarılacak bir sevdiğinin olmasıdır.

Sevgiye ve güvene çok aç olmalarından dolayı fazla kıskanç ve sahiplenici olurlar. Daima sevdiklerinin odak noktasında yer almak isterler. İnsanların gizli niyetlerini çözmekte ustadırlar. Ancak bu enerjilerini doğru yönlendirmeliler yoksa sevdikleri insanları da bu uğurda kaybedebilirler.

Sorumluluk almaktan ve çok çalışmaktan asla kaçınmazlar bu yüzden onlar iyi birer çalışandır. Duygusal ruh durumları çok çabuk değişirler. Bir anda kötü hissederken bir anda mutlu hissedebilirler. Kısa süreli depresyonlar yaşarlar.

 

Yükselen Yengeç Fiziksel Özellikleri

Yükselen Yengeç burçlarının hatları yuvarlıktır ve orta yaşlara gelince şişmanlaşırlar. Saçları seyrek ve koyu tonlardadır. Burunları küçük, gözleri çıkıntılı ve çenesi yuvarlaktır. Boyları ise ya kısadır ya da ortadır. Uzun kolları vardır ve vücudunun üst kısmı daha büyüktür.