• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Kova Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
    Loading...

Merkür‘ü Kova burcunda olan kişiler oldukça bilge insanlardır. Düşünceleri darmadağınıktır ancak bilgiyi çok çabuk kaparlar.

Alışılmadık ve biraz delidirler. Nereye giderlerse gitsinler insanları daima şaşırtırlar. Gündemde ne varsa ona karşı çıkarlar ve yenilikleri tebrik ederler. Kendilerine emir verilmesinden asla hoşlanmazlar.

Tarzı: Alışılmadık ve sosyal
Özellikleri: Nükteli, insancıl ve idealist
Zayıflıkları: Çok çılgın olması ve tarafsızlık
Tavsiye: Kendini dinlemek için biraz kendine vakit ayır.
Ünlüleri: Steve Jobs, Jennifer Aniston, Cristiano Ronaldo, Oprah Winfrey.

Kurallara sadece boyun eğmekle kalmazlar aynı zamanda onlara asla saygı duymazlar. Büyük resmi görürler ve diğer insanlara karşı da bu konuda yardımcı olurlar. Oldukça sosyaldirler ve harika bir arkadaştırlar. Bilinmeyene karşı büyük bir merakları vardır.

Yetenekli ve zekidirler. Hem mantıklarını hem de sezgilerini kullanırlar. Her şeyi objektif olarak değerlendirebilme yeteneklerine sahiptir.

Akıllı ve yeteneklidirler. Daima ne hakkında konuşması gerektiğini bilirler. Duygular ve gerçeklere dayanmayan şeyler hakkında konuşmayı sevmezler.

Partnerleri onun çok mantıksal ve tarafsız olduğunu düşünebilir. Merkür Kovalar konuşma özgürlüğüne inanırlar ve tartışma başlatmayı severler. Bu yüzden heyecan yaratabilirler ve yarattıkları çılgın fikirlerin sonuçlarını düşünmezler.

Bazen kibirlidir, ön yargılı değildirler ancak kendileri kadar zeki bir insan gördükleri zaman onu eleştirmekten de geri kalmazlar. Aynı zamanda mantıklı konuşmayan insanları da pek sevmezler.

ETİKETLER