• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Akrep erkeği, Başak kadınını yönetecektir. Ancak yine de bu çift oldukça güçlü olacaktır çünkü ikisi de duyarlı, yoğun ve sadıktır. Bu çiftin ilişkisi oldukça yumuşak olacaktır çünkü ikisi de evle ilgili olan tüm sorumlulukların farkındadırlar.

Akrep erkeği işlerin doğru ve iyi bir şekilde yapılmasını ister, Başak kadını ise mükemmeliyetçidir bu yüzden bu ikili harika bir eş olacaktır. Yardımsever ve mütevazi olan Başak kadını her şeyi dikkatli bir şekilde planlamayı sever. Çekici ve yoğun olan Akrep erkeği ise her şeyi kontrol etmek ister.

Bu çift bir araya geldiklerinde herkes ve her şey hakkında konuşacaklardır ayrıca kendilerinin en iyi çift olduğunu düşünecektirler. İkisi de çok ilgili ve şefkatlidir bu yüzden bu çift arasındaki sevgi sonsuza kadar sürecektir.

Akrep erkeği, Başak kadınının pratik zekasını takdir edecektir. Başak kadını ise her geçen gün ilişkisini daha da mükemmeleştirmeye çalışacaktır bu da Akrep erkeğinin hoşuna gidecektir.

Başak kadını ise Akrep erkeğinin güvenilir ve sadık kişiliğinden çok etkilenir. İkisi de çok çalışkandır bu yüzden ikisi de başarı için çalışacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Karakterine bağlı olarak Akrep erkeği ve Başak kadınının hem küçük hem de büyük problemleri olabilir. Başak kadını pratiktir ve her türlü problemi çözebilir ancak Akrep erkeği zaman zaman Başak kadınının bu analitik yönünü sevmeyecektir.

Aynı zamanda Başak kadını çok karamsardır bu da Akrep erkeğini mutsuz edecektir. Akrepler daima yenilgiden sonra ayağa kalkarlar bu yüzden Akrep burçlarına birisi tarafından kötü bir şeylerin olacağını söylenmesi gülünç bir durumdur.

Aynı zamanda Akrep erkeği eğer Başak kadınını başka birisiyle sohbet ederken şüphelenebilir.

Akrep Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Eğer Akrep erkeği, Başak burcuyla birlikte olmak istiyorsa daha az kıskanç ve sahiplenici olması gerekmektedir. Aynı zamanda Başak kadınına ne yapacağını söylememeli çünkü Başak kadını yargılanmaktan ve zekasının sorgulanmasından rahatsızlık duyar.

Başak kadını ise Akrep erkeğine yeterince güvenmelidir, eğer ona güvenmezse sadece kızgın olacaktır. Aynı zamanda kendi duygularının farkında olması lazım ve bunu partnerine aktarmalı.