• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Terazi Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Merkür’ü Terazi burcunda olan kişiler oldukça adaletli ve dengelidirler. Onlar bir olayın iki tarafını da görebilirler. Ancak konu karar vermeye geldiğinde ise çok zorlanırlar.

Yeni bir şey öğrendikleri zaman fikirlerini de değiştirebilirler. Bu yüzden insanlarla fikir alışverişi yapma konusunda oldukça iyidirler.

Tarzı: İnce ruhlu ve hoş
Özellikleri: Etkileyici, şefkatli ve objektif
Olumsuz özellikleri: Karar verme ve oyalanmakta çok fazla zaman harcaması
Öneri: Endişelenmeden bazı anların tadını çıkar.
Ünlüleri: Beyoncé, Bill Gates, Brigitte Bardot, Will Smith, Alain Delon.

Oldukça sosyaldirler ve her türlü konu hakkında konuşabilirler. Oldukça yenilikçidirler ve daima yeni bir şeyler üzerine düşünmek isterler. Kendi gibi zeki bir partnere ihtiyaçları vardır. Oldukça adil bir kişilikleri vardır ve bir şeye karar vermeden önce o kararı tüm bakış açılarıyla analiz eder.

İnsanların onların düşüncelerine değer verir ve grup içerisinde daima dinlenilirler. Aynı zamanda iyi şaraplardan ve egzotik yemeklerden hoşlanırlar.

Oldukça kibar ve keyiflidirler bu yüzden insanlar onların yanında olmaktan keyif alırlar. Merkür Terziler daima insanların ne söyleyecekleri konusunda meraklı olurlar.

İnce ruhludurlar ve bazen huzur bozulmasın diye seslerini çıkaramayabilirler bu yüzden ani duygusal patlamalar yaşayabilirler.

ETİKETLER