• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Başak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 1,50 out of 5)
    Loading...

Jüpiter‘i Başak burcunda olan kişiler etrafında kötü durumda olan herkese yardım eli uzatır. Aynı zamanda etrafındaki yakın insanlara da her türlü fedakarlığı gösterirler, daima yüzlerinde bir gülümseme vardır.

Analitik bir zihinleri vardır ve bir şeyin yanlış gidip gitmeyeceğini tahmin edebilme yetenekleri vardır. Bu yüzden mühendislik ve bilim alanlarında büyük bir başarı gösterebilirler. Çözüm odaklıdırlar.

Tarzı: Üretken ve analitik
Özellikleri: Alçakgönüllü, anlayışlı ve mantıklı
Zayıflıkları: Obsesif ve aşırı bir şekilde detaylara takılı kalması
Tavsiye: Can sıkıntısı da bir amaca hizmet edebilir.
Ünlüler: Kim Kardashian, Selena Gomez, Will Smith, Bob Marley.

Jüpiter Başak’tayken zararlı bir konumdadır bu yüzden dikkatli olun çünkü ne zaman bir şey yapmak isteseniz inanılmaz derecede analiz etmeye odaklı kalabilirsiniz. Mükemmeliyetçi olmaları onların hatalarından ders çıkarmalarını ve hayattan keyif almalarını engelleyebilir.

İyi bir bakıcıdırlar. Zor zamanlar geçiren ailelerine ve yakınlarına daima yardımcı olmaktadırlar bu yüzden çevreleri tarafından çok sevilmektedirler.

Çok çalışırlar ve yaşamlarında eğer bir denge kurmak istiyorlarsa daima önlerine bakmaları gerekmektedir. Detaylara çok takılırlar ve mükemmeliyetçi bir tutumları vardır.

Kararlı ve zekidirler ve ne yaparlarsa yapsınlar genelde en iyisi onlar olacaktır. Ancak bu onların rekabetçi olmalarından dolayı kaynaklanmıyor. Onlar bu dünyaya kendilerinden en iyi olanı bırakmak istiyorlar. Karmaya inanırlar. İnsanları takdir ederler ve kalplerinde insanlara özel bir yer verir.

ETİKETLER