• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Terazi erkeği ve Oğlak kadını birbirlerinin farklılıklarını aşıp uzlaşmaya çalışırsa bu çift Zodyak’taki en mutlu çiftlerden birisi olacaktır. Bu çiftin ilişkisi hem çift hem de bireysel olarak çevrelerinden çok saygı görecektir.

Bu ikilinin çoğu zaman hedefleri birbirine benzeyebilir bu yüzden partner olmak için birbirlerini seçmelidirler. İkisi de olayların perde arkasını görebilir bu yüzden birlikteyken çok anlaşacaklardır.

İyimser ve güvenilir Terazi erkeği ve Oğlak kadını eğer farklılıklarını görmezden gelirse birlikte mutlu olacaktır. Oğlak kadını, Terazi erkeğinin koruması altındayken kendisini inanılmaz hissedecektir, Terazi erkeği ise sonunda hayatını adayacak birisini bulduğu için çok mutlu olacaktır.

İkisinin de yaşam olan bakış açısı ne kadar farklı olsa da aslında aynı şeyleri istiyorlardır. İkisi de başarılı olmak ve partnerlerinin onlara karşı sadık olmasını istemektedir. İlişkileri ne kadar çok ilerlerse onların etkileşimi de daha derin olacaktır.

Terazi erkeği çok sevecen ve eğlencelidir. Sorumluluk sahibi ve oldukça evcimen olan Oğlak kadını evin tüm sorumluluğunu alacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Bu ikilinin kavga etmesi için birçok nedeni vardır çünkü iki farklı kişilikten bahsediyoruz. Terazi erkeği büyük resmi görmeyi sever, Oğlak kadını ise kendisini detaylar içinde kaybedebilir. Terazi erkeği oldukça iyimserdir, Oğlak kadını ise her şeyi karanlık bir ışıkta görür ve bu yüzden Terazi erkeği, Oğlak kadınının mizah anlayışı olmadığını düşünebilir.

Ayrıca Oğlak kadını çok çalışkandır bu yüzden işkolik olabilir ve Terazi erkeğini ihmal edebilir. Aynı zamanda bir diğer tartışma nedeni ise ikisinin de ilişkiyi yönetmek istemesidir.

Terazi Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

Eğer Oğlak kadını, Terazi erkeği ile birlikte olmak istiyorsa sosyal becerilerini kullanmalıdır. Terazi erkeği daima sohbet edebilecek birisini ister. Ayrıca Oğlak kadını detaylardan çok biraz büyük resmi görmeye çalışmalıdır.

Eğer Terazi erkeği, Oğlak kadını ile birlikte olmak istiyorsa ilk olarak çok zor güvenen bu kadının güvenini kazanmalıdır.