• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı İkizler Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars‘ı İkizler burcunda olan kişiler oldukça zeki ve yetenekli insanlardır.

Bilgi edinmeyi çok severler ve aynı zamanda bunları kendi avantajına çevirmekte de oldukça iyidirler.

Tarzı: Canlı ve meraklı
Özellikleri: Çevik fikirli, uyumlu ve çok yönlü
Zayıflıkları: Agresif, alaycı ve sinirli
Tavsiye: Rahatlamak için bir sakinleş ve ‘gülleri kokla’
Ünlüleri: Al Pacino, Jim Morrison, Arnold Schwarzenegger, Aretha Franklin.

Onların harika fikirleri vardır ve bu da onları arkadaş gruplarında en çok istenilen kişi yapar. Yaratıcı stratejiler oluştururlar ve bu da onları zor durumlarda harika birer problem çözücü kişiler yapar. Kafalarına koyarlarsa zodyak’ın en yenilikçi insanı olabilirler.

Onlar daima entellektüel insanlarla birlikte olmak isterler. Tartışmayı çok severler. Eğer birisiyle arkadaş ya da sevgili olacaksa o kişilerle ortak yönleri olmak zorundadır. Bir o kadarda esnek kişilerle beraber olmalıdır çünkü onlar çok değişkendirler.

Beyin fırtınası yapmayı çok severler. Düşünmeden hareket etmek istemezler. İnatçıdırlar ve onları gafil avlayamazsınız. Eğer bir işte mükemmel olmak istiyorlarsa yazar olabilirler.

Hızlı düşünmeleri onlar için daima iyi değildir. Eğer onları incitirseniz oldukça alaycı olabilirler. Flörtleşmek ve sosyalleşmeyi çok severler çünkü bu onların zihnini daima aktif tutar.

Rutinden hoşlanmazlar. Hayalperesttirler ve partnerlerini hiç sıkmazlar. Zeki insanlardan hoşlanırlar. Daima yeni şeyler beklerler ve bu yüzden bir ilişkiye bağlı kalmakta zorlanabilirler. İlişkilerinde daima heyecan isterler.

ETİKETLER