• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Akrep Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter‘i Akrep burcunda olan kişiler diğer insanların zihinlerini rahatlıkla okuyabilirler. Eğer sezgilerini doğru bir şekilde eğitebilirlerse iyi bir dedektif olabilirler.

Daima ruhlarını aramakla meşguldürler bu yüzden dünyayı gezebilirler. Onlar kendi şanslarını yarattıklarına inanırlar.

Tarzı: Sezgileri güçlü ve çekici
Özellikleri: Kendine güvenen, marifetli ve dikkat çekici
Zayıflıkları: Sağı solu belli olmaması ve abartmaya meyilli
Tavsiye: Bazen, acele etmeden yavaşlaman gerekir.
Ünlüler: Justin Bieber, Elvis Presley, Sharon Stone, Uma Thurman, David Bowie.

Onların çekiciliği şanslarını da etkilemektedir. Oldukça özelini koruyan ve ketum kişilerdir. Manyetiktirler ve profesyonel yaşamlarında başarılarından faydalanmaktadır. Yetenekleri ve etkileme güçleri her şeyin ötesine geçmektedir.

Sezgilerini kullanarak istedikleri her şeyi elde edebilirler ve oldukça güçlü olabilirler. Herkes ve her şey hakkında bir şeyler tartışmak onlara göre değildir. Onlar yeni şeyler öğrenmek isterler ve tabu konuları hakkında araştırmalar yapmayı severler. Onlar insanların ve olayların arkasında neler olduğunu keşfetmek isterler.

Psikoloji dalında eğitim almaları çok muhtemeldir ayrıca ökült ve suçbilime de büyük bir ilgileri vardır. Obsesif olabilirler. Eğer yatırım yapmaya karar verirlerse oldukça başarılı olabilirler. Jüpiter onları daha da şanslı yapacaktır.

Onlar güçlerini ve manyetikliğini dünyayı daha iyi bir yerler yapmak için kullanmalı. Çünkü sevgileri ve sezgileri onlara büyük bir şans yaratır ve daha güçlü ilişkiler oluşturmasına yardımcı olur.

ETİKETLER