• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Neptün’ü Koç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Neptün’ü Koç burcu olan kişilerin yoğun bir yaratıcı enerjisi vardır. Limitsiz bir enerjileri olan bu kişilerin her şeyi yapabilecek ve dönüştürebilecek kapasiteleri vardır.

Yeni projelere başlatmak için asla tereddüt etmezler. Yeni fikirler bulmak ve onları dünyaya göstermek isterler. Fakat, bazı durumlar onlar için fırsat gibi görünse de aslında büyük bir hayal kırıklığı olabilir.

Tarzı: Dürtüsel ve enerjik
Özellikleri: Ruhunu arıyor, kendini çabuk toparlayan, cömert
Zayıflıkları: Duyarsız, inatçı ve küstah
Tavsiye: Diğer insanların seni nasıl değerlendirdiğine dikkat et
Ünlüler: Mahatma Gandhi, Marie Curie, Gustav Klimt, Maria Montessori.

Neptün ve Koç enerjisi zıttır ve bu da onlara bazı yönden pozitif özellikler verir. Koçların acelecilikleri sabırla, spontonelikleri dikkatle, öfke patlamaları ise rasyonel bir yaklaşımla birleşerek onları başarılı bir insan yapar.

Bu kişiler dinsel konulara karşı oldukça meraklıdırlar. Diğer insanları belli bir dine ya da inanca inandırmaya çalışıyor olabilirler. Bu kişiler çok yaratıcıdır ve bu güçlerini kullanmayı bilirler. Vahşi planlar yapabilirler. Hatta kimsenin gerçekleşmesine inanmadığı projelerin peşinde koşabilirler. Onlar imkansız nedir bilmezler.

Gelecek onlar için bir gizemdir. Onlar masaya alışılmadık fikirler koyarlar ve onlar için savaşırlar. Onlar doğru bildikleri şeyler için savaşırlar.

Aslında çok duygusaldırlar ve zor durumlarla nasıl başa çıkması gerektiğini bilirler. Karar verme konusunda ise asla tereddüt etmezler.

ETİKETLER