• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

İkizler erkeği ve Balık kadını her şeyden önce çok iyi bir arkadaştırlar. Ve güçlü arkadaşlıklar başarılı ilişkilerin temelini oluşturmaktadır. İkisini bir araya getiren en önemli ortak özellikleri ikisinin de her şeye meraklı olması ve konuşmayı çok sevmeleridir.

İkizler erkeği fazla yüzeysel olduğu için daima iyi bir ruh halindedir ve Balık kadınını neşelendirmeyi çok iyi bilir. İkisinin de birbirlerine aşık olması ve ayrılması anlık olabilir. İkisi de oldukça uyumlu ve gevşek kişilerdir.

Anı yaşayan bu iki burcun bir şeye karar vermesi ise oldukça zordur. Büyüleyici ve nüktedan olan İkizler erkeğinin çevresi oldukça geniştir ve Balık kadın ise İkizler erkeğinin bu özelliklerinden çok etkilenmektedir.

İkizler erkeği, Balık kadını ile birlikte olduğunda oldukça hayalperest olur ve hiçbir şeyin sıkıcı olmasına izin vermez. Çok yaratıcı olan İkizler erkeği, Balık kadının yaşamına neşe getirecektir.

Balık kadını ise oldukça gizemli, maneviyata önem veren ve bilmcelerle dolu bir kadındır. İkizler erkeği Balık kadını ile ilgili olan her şeyden etkilenecektir. İkisi de kinci değildir bu da onların ilişkisini daha da güçlü yapacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Balık kadını oldukça konuşkan ve flörtöz olan İkizler erkeğini zaman zaman kıskanabilir. Bu da onların ilişkisini hassaslaştırır. Bir diğer problem ise ikisinin de birbirlerine karşı çok iyi davranması olabilir. Birbirlerini incitmemek için ikisi de çoğu sorunu konuşmamayı tercih edecektir.

Balık kadını oldukça hassastır. İkizler erkeği duygusal olan şeylerle nasıl baş etmesi gerektiğini bilemez bu da onlar için büyük bir sorun olabilir.

İkizler Erkeği ve Balık Kadınına Tavsiye

İkizler erkeğinin daima şaka yapması zaman zaman Balık kadınının duygularını incitebilir. İkisinin de yaşamdaki hedefleri farklıdır. Balık kadını İkizler erkeğinin daima keyifli olan ruh haline saygı duymalıdır.

Eğer Balık kadını, İkizler erkeğinin aşkını istiyorsa bazı olayları ciddiye almaması gerektiğini öğrenmelidir. İkizler erkeği sürekli olarak bir şeye ilgisini veremez bu yüzden Balık kadını İkizler erkeğine alan vermelidir.