• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Aslan Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter‘i Aslan burcunda olan kişilerin oldukça büyük bir yürekleri vardır. Onlar ilginin merkezinde olmayı ve kendi inançları doğrultusunda ilerlemeyi severler.

Bir hayalleri olduğu zaman bunu belli ederler çünkü çok dramatiktirler. Herkes üzerinde bir etki bırakırlar. Heyecanı ve farklı bir şekilde hareket etmeyi severler.

Tarzı: Etkileyici ve neşeli
Özellikleri: Dramatik, cömert ve gururlu
Zayıflıkları: Kırılgan bir egoya sahip olmaları ve aksi olası
Tavsiye: Yakınlarından aldığın şefkatin farkına var.
Ünlüler: Bill Gates, Jim Morrison, Elizabeth Taylor, Mick Jagger, Robert De Niro.

Aşık olmayı severler. Güven ve bağlılık duyguları onlar için bir ilişkide olması gereken en önemli unsurlardır. Farklılığı çok severler bu yüzden farklı kültürlerden insanlar tanımayı çok severler.

Kibar ve temiz yüreklidirler aynı zamanda çok çalışır ve sıkı oynarlar. Hassas bir egoya sahiptirler. Kendilerini ifade etmek istedikleri zaman bunu kolay bir şekilde yaparlar.

Karizmatik ve dışadönük kişilikleri sayesinde birçok insanı etkileyebilme özellikleri vardır. Konuştukları zaman diğer insanları etkisi altına alır çünkü insanlar onun kişiliğinden etkilenmektedir. Ancak eğer takdir edilmek istiyorlarsa daha alçakgönüllü ve mantıklı bir şekilde ikna edici olmalıdır.

Sevdikleri zaman tüm kalpleriyle severler. Sevecendirler ve kolay kolay insanları terk etmezler. Ne kadar sadık olmalarından bahsetmemize gerek yok bile. Ancak eğer birisi ona ihanet ederse vahşi ve tehlikeli birisine dönüşeceklerdir.

ETİKETLER