• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Neptün’ü Kova Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 2,25 out of 5)
    Loading...

Neptün‘ü Kova burcunda olan kişiler insanların tavsiyesini almadan dünyayı özgür bir şekilde gezmek isterler.

Onların büyük hayalleri vardır ve dünyayı olduğundan daha iyi bir yer yapmak isterler. İnsanların onayını ve beklentilerini önemsemeden kendi bildikleri şeyi yapmak isterler.

Tarzı: Aydınlatıcı ve sezgileri güçlü
Özellikleri: Nazik, yaratıcı ve pratik
Zayıflıkları: Mesafeli olması ve abartması
Tavsiye: Eğer insanlara duygularını göstermezsen, insanlar senin samimiyetine inanmaz.
Ünlüleri: Friedrich Nietzsche, Thomas Edison, Mark Twain, Claude Monet.

Hayallerini gerçekleştirmek için her türlü zinciri kırmaya hazırdırlar. Doğaüstü hisleri ve yardımsever refleksleri ile Neptün Kova kendi kişiliği ile ön plana çıkar.

Diğer bir yandan manevi farkındalığı yüksek kişilerdir, içgüdülerine, öngörülerine güvenirler. Ancak diğer bir yandan ise bu kişiler kendi başlarına kalmayı sevebilirler. Soğuk, mantıklı, serbest olmak isterler.

Oldukça hümanisttirler ve iyi bir ruh halinde iseler herkese karşı melek gibi davranırlar ancak kötü ruh halinde ise oldukça kindar ve sinirli davranabilirler. Onlar hem kurtarıcı hem de yıkıcıdırlar.

Eğer özgürlük olmazsa yaşamak istemezler. Onlar insanlığın gelişmesi için yardım etmeye çalışırlar. Eğer bunu başaramazlarsa insanlara yardım etmek isterler. Dünyanın gizemini merak eder ve kendisi bunu keşfetmek ister.

ETİKETLER