• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Kova Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars‘ı Kova burcunda olan kişiler oldukça entellektüel kişilerdir ve özgürlüğü her şeyden çok isterler. Düşünme biçimleri oldukça orijinaldir ve yaratıcıdır. Onlar çok iyi birer problem çözücüdür.

Oldukça şaşırtıcı ve değişken olabilirler. Yaşamlarındaki insanlara çok önem verirler çünkü onlar grup içinde çalışmaktan hoşlanırlar.

Tarzı: İdealist ve zeki
Özellikleri: İleri görüşlü, zeki, sosyal ve saygıdeğer
Zayıflıkları: Zayıf iradeli, asi, manipulatif ve aksi
Tavsiye: Manevi gücünü inatçılıkla karıştırma
Ünlüleri: Alec Baldwin, Kate Bosworth, Adrien Brody, Christopher Walken.

Diğer insanların onunla aynı şekilde düşünmesi Mars Kova’yı oldukça güçlü ve özgüvenli hissettirir. Onların fikirleri başka insanlar tarafından takdir edilince ve pratiğe geçirilince dünyanın en mutlu insanına dönüşebilirler.

Onlar daima ileriye dönük hareket ederler. Herkese yardım etmek isterler ve mağdur olan insanların daima yanında olur ve onlar için sesini yükseltir. Bazıları onu tuhaf bulabilir çünkü onlar Zodyak’ın en asi burcudur.

Oldukça gururludurlar ve bağımsızlıklarına büyük önem verirler. Birisi onları kısıtladığında o kişilerden tamamen kaçacaklardır. Kararlılıkları ve enerjileri inanılmazdır.

Mars Kovalar garip ve özgür ruhludurlar. Bir şeyler deneyimlemeyi ve kendi tarzlarında bir şeyler yapmayı severler. Tavırları da bir o kadar faklıdır. Genellikle sakindirler. Yaratıcı ve zeki kişilikleri sayesinde bir ilişkiyi domine edebilirler.

Konu aşk olunca oldukça açık fikirli olurlar. Geleneksel ilişkileri oldukça sıkıcı bulurlar. Aynı anda birden fazla kişiye ilgi duyabilirler bu da onları tek bir partnere yoğunlaşma konusunda güçsüzleştirir.

Onların açık fikirli ve kıskanç olmayan bir partnere ihtiyacı vardır.

ETİKETLER