• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Boğa ve Kova sabit burçlardır bu yüzden ikisi de ilişkilerine son derece sadıktır. Ancak Boğalar gelenekçi iken Kovalar ise bir o kadar Zodyak’ın isyancıları ve yenilikçi kişilerdir.

Boğa erkeği yine de Kova kadınını kendine benzetmek için her şeyi yapacaktır. Ancak yine de oldukça dayanıklı ve mükemmel bir ilişkisi olacaktır.

Kova kadını Boğa erkeğinin rahat ve dürüst olmasından çok etkilenecektir. Ayrıca onun yaşam tarzı da Kova kadınına ilham kaynağı olacaktır. Boğa erkeği ise Kova kadınıyla ilgilenecektir.

Boğalar oldukça sahiplenici ve kıskanç olabilir ancak Kovalar da güvenilebilir kişiler olduğunu Boğalara çok geçmeden ispatlayacaklardır. Yani Kova kadını, Boğa erkeği yanında olmadan istediği her şeyi yapabilecektir.

İletişim şekilleri ise hiç sıradan değildir onlar kendilerine ait olan bir dille iletişim içinde gibidirler. İkisi de ilişkilerine karşı inanılmaz derecede sadık olacaklardır. Kova kadını kendini o kadar çok güvende hissedecektir ki bunun karşılığını bir şekilde vermek isteyecektir.

Kovalar bazen kendilerini kaptırabilir ve gerçeklikten uzaklaşabilirler ancak Boğalar onları gerçek dünyaya çekecektir. Kova kadını hem gizemli hem de şefkatlidir bu yüzden Boğa erkeği ondan çok etkilenecektir.

Olumsuz Özellikleri

İlişkiyle ilgili olumsuz özelliklerden en büyüğü Kova kadının bir seferde idea, güçlü duygusal bağı olan, özgün bir ilişki istemesidir. Kova kadını bunların hepsini tek bir kerede isteyebilir.

İkisi de farklı dünyalardan geliyor gibidir, oldukça inatçıdırlar ve bu yüzden ikisi de savaşta pes etmez. Kova kadını, Boğa erkeğinin sıkıcı ve rutine bağlı birisi olarak düşünebilir.

Kova kadını, Boğa erkeğini fazla materyalist ve basit kafalı görebilir. Ayrıca Boğa erkeği de Kova kadının fazla bağımsız olmasından hoşnut olmayabilir.

Boğa Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

Boğa ve Kova ilişkisinin sağlıklı bir şekilde yürüyebilmesi için ikisi de birbirlerinin düşünce yapısını anlamalıdırlar.

Eğer Kova kadını, Boğa erkeğiyle birlikte olmak istiyorsa daima onun yanında olmalıdır.

İkisi de birbirlerine bir alan vermeli ve birbirlerinin özelliklerine saygı duymalıdır.