• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Astrolojide 7. Ev Ne Anlama Gelir?

 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...

Astrolojide yedinci ev ortaklıklar hakkında bilgi verir. Bu ev aynı zamanda hayat eşinizi ve iş yaşamınızdaki ortaklıkları göstermektedir. Yaşamdaki teke tek ilişkilerinizi yedinci ev etkilemektedir. Bu evinizde yer alan burç, yükselen burcunuzun zıt burcudur. Birinci eviniz sizin hakkınızdayken, yedinci eviniz ise yaşamınızdaki diğer insanlar hakkındadır.

7. evde yer alan burç aynı zamanda alçalan burç olarak da isimlendirilmektedir. 5. evinizde yer alan burç ne tarz insanlarla eğlendiğinizi gösterirken, 7. evinizde yer alan burç ise ciddi ortaklıklarınızı hangi tarz insanlarla yapmak istediğinizi gösterir.

Bu ev aynı zamanda düşmanlarınızı da gösterir. Çünkü bire bir olan ilişkilerinizde sizi sevmeyen insanlar da olabilir. Bu evin sahibi Terazi burcudur, yöneticisi ise Venüs’tür.

Yedinci ev evliliği simgeler. Bu ev bağlılıklarınıza karşı hissettiklerinizi gösterir. Bu ev kişilerarası ilişkilerinizi göstermektedir.

Yedinci evinizde yer alan burcu öğrenmek için tıklayın.

ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI
 • Pınar
  3 sene önce

  Yazılarınızın devami gelicek mi?
  7. Ev akrep mars lütfen bu konuyla ilgili paylaşım yapabilir misiniz simdiden teskkür ediyorum.

  87