• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Kova Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter‘i Kova burcunda olan kişiler kısıtlanmaktan nefret ederler çünkü onlar hayatı sınırlarında yaşamak isterler. Tüm sosyal gruplar içerisinde ilgi çekerler ve insanları da sınırları aşma konusunda teşvik ederler.

Zodyak’ın en asi burcudur Kova. Aynı zamanda açık fikirlidirler. Hümanisttirler ve aynı zamanda dünyayı daha iyi bir yer yapmak isteyen serserilerdir.

Tarzı: Orijinal ve sosyal
Özellikleri: Açık fikirli, esprili ve ilerici
Zayıflıkları: İnatçı ve çok fazla direkt
Tavsiye: Arkadaş çemberinden biraz uzaklaşmaya çalış
Ünlüler: George Clooney, Lana Del Rey, Meryl Streep, Tyra Banks.

Küresel bir misyonu olan bir işte çalışmak isterler. Örneğin; doğaya zarar vermeyen ürünler satabilir. Biraz dik başlıdırlar bu yüzden her şeyi daima kendi bildikleri gibi yapmak isterler. Özgürlüğe aşıktırlar ve aynı zamanda da oldukça asidirler. Yaratıcı ve ikna edicidirler, ayrıca diğer insanlar tarafından takdir edilecek fikirler ortaya atarlar.

Bir şeylerden memnun olmadığı zaman daima yeni çözümlerle ortaya çıkarlar ve değişiklikler yaparlar. Bağımsızdırlar ve arkadaşları olmadan başarılı olamazlar.

Ancak arkadaş grubunda en etkili olan kişilerdir. İletişim söz konusu olduğunda Jüpiter Kovalar ne diyeceklerini iyi bilirler ve teknolojiyi nasıl kullanacaklarına da hakimdirler. Büyük resmi görmede de çok iyidirler bu yüzden detaylarla arası pek iyi değildir.

Özellikle hayvan hakları gibi protestolara katılma olasılıkları oldukça fazladır. Onların bakış açısına göre kimseye adaletsizce davranılmaması gerekmektedir.

Eğer başarılı olmak istiyorlarsa seçim özgürlüğüne sahip olmalıdır. Diğer insanlar onu oldukça farklı görür çünkü Jüpiter Kovalar farklı davranmaktan asla korkmazlar. Sanatsal ve ruhsal bir yapıları vardır. Onlar daima fikirlerini paylaşacaklardır.

ETİKETLER