• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Satürn’ü Başak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Satürn‘ü Başak burcunda olan kişiler işkolik olabilirler. Onlar işlerin ters gitmemesi için her şeyi yaparlar. Becerikli, üretken ve faydacıdırlar. Daima daha fazla çaba sarf ederek en iyisini elde etmek isterler, zamanlarını boşa harcamayı sevmezler.

Daima toplantılara en erken giden taraftır. İnsanlar onun çalışma ahlakı için kötü hiçbir şey söyleyemezler.

Tarzı: Tensel ve pratik
Özellikleri: Gözlemci, sosyal ve yaratıcı
Zayıflıkları: Mızmız, bencil ve sabırsız
Tavsiye: Profesyonel olarak bazı şeylerin üzerinde durmamayı öğrenmelisin.
Ünlüler: Heath Ledger, Gisele Bundchen, Gerard Depardieu, Katie Holmes, Adam Levine.

Bir bilgiyi analiz etmede oldukça iyidirler, etrafında oluşan şeyleri hesaplamaktan ve detaylarla ilgilenmekten hoşlanırlar. Bazen işinden ve baskıdan dolayı depresyonla mücadele edebilirler ancak bu geçici bir durumdur.

Yaratıcı bir görüşleri vardır ve beyinleri odaklı kalmada oldukça güçlüdür. Tek bir hedefe yoğunlaşırlar. Yeni şeyler denemek onlara göre değildir, onlar yalnızlıktan hoşlanırlar. Toplum önünde konuşma yapmak ve ilgi odağı olmak onlar için çok zor bir durumdur. Oldukça utangaçtırlar ve kendilerini ifade etmekte zorlanabilirler.

Etrafında olup biten her şeyi kontrol etmek isterler. Büyümek zorundadırlar ve hayatındaki hangi konuların daha önemli olup olmadığını belirlemeleri lazım.

Bu kişilerin aynı zamanda etrafındaki her şeyi ve herkesi eleştirme gibi bir eğilimleri olabilir.

ETİKETLER