• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş’i Altıncı Evde Olanların Kişilik Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Güneş‘i altıncı evde yer alan kişiler iş yaşamlarına ve diğer insanlara hizmet etmeye odaklı olan kişilerdir. Bu kişiler aynı zamanda sağlıklarına da düşkün olabilir. Projelerine bağlı kalmak ve işlerini mükemmel bir şekilde halletmek onlar için çok önemlidir çünkü iyi sonuçlar aldıklarında bu kişiler kendileri ile gurur duyarlar.

Yaşamlarında yaptıkları şey onlar için oldukça önemli çünkü onlar diğer insanlardan sıyrılmak ve daima en iyisi olmayı isterler.

Güçlü yanları: Güçlü, hırslı ve sıcak kalpli
Olumsuz özellikleri: Kararsız ve yüzeysel
Tavsiye: Gerçekçi olmaları için rutine bağlı kalmalılar.
Ünlüler: Ariana Grande, John Lennon, Charlie Chaplin, Robert Redford.

Bu yerleşime sahip olan kişiler aynı zamanda sağlıklarıyla çok ilgilidir. Diyet ve egzersiz yapmakla ilgilenebilirler. Bu kişilerin sağlık sektöründe bir kariyer seçmesi ise oldukça olası bir durumdur. Bu kişiler kendilerini topluma adarlar ve onlar için bir şeyler yapmak isterler.

Günlük yaşamlarında meşgul ve üretken olduklarına oldukça mutlu hissederler, bu kişiler aynı zamanda kariyerleriyle gurur duymak isterler. Bu yüzden kendilerini ifade edebilecek orijinal bir şeyler yapmak onlar için oldukça önemlidir.

Bu kişiler işleriyle ilgili tebrik aldıkları zaman dünyanın en mutlu insanı olurlar. Bu yüzden diğer insanların onlar hakkında ne düşündüklerine de önem vermemeleri gerekmektedir. Bu kişiler istedikleri başarıyı elde edemediklerinde stresle ilgili rahatsızlıklara yakalanabilirler.

Bu kişiler tüm gün meşgul olduklarında mutlu olurlar. Çalışmak ve üretken olmak onların enerjisini daima yüksekte tutmaktadır. Bu kişiler nerede olursa olsun daima mükemmeliyet ararlar.

Olumsuz Özellikleri

Altıncı evinde Güneş olan kişiler kendilerini detaylar içerisinde kaybedebilir ve bundan dolayı bu kişilerin enerjisi ve etkisi düşebilir. Bu kişiler büyük resme odaklanmalı ve önemli olan şeyi görmelidir.

Bu kişiler biraz ketum olabilir. Özellikle iş yaşamlarında kendilerine patron gibi davranılmasını ister çünkü onlar harika bir iş çıkardıklarını ve çok çalıştıklarını düşünürler.

ETİKETLER