• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Boğa erkeği ve Boğa kadını arasındaki ilişki son derece tensel ve kıvılcımlı olacaktır. İkisinin de inanç ve değer sistemi birbirine benzer bu yüzden birçok şey de anlaşırken aynı zamanda inatçılıklarıyla da baş etmeleri gerekecektir.

İkisi de sonsuza kadar birbirine sadık olacaktır. Bu yüzden ayrılık yaşamaları son derecede düşük bir ihtimaldir. İkisi de gelenekçi ve materyalisttir bu yüzden birbirlerinin yaşamdan isteklerini çok iyi anlayacaklardır.

Dışarı çıktıkları zaman oldukça pahalı yerlere gidecektirler çünkü lüksten son derece hoşlanırlar. En gelenekçi kişiler olan Boğalar oldukça sabırlıdır ve aşk konusunda ise hiç aceleci değildirler. Boğa erkeği, Boğa kadını için tam bir beyefendi olacaktır.

İkisi de rahattırlar ve işler ciddileşene kadar tartışmak istemezler. İkisi için kesin olan bir özellik varsa o da onların son derecede sahiplenici olmalarıdır. İkisinin arasındaki sevgi son derecede güçlüdür.

Boğalar kendilerini birisine adadıkları zaman yaşam boyu bağlı kalırlar. Birbirleri için doğru kişi olduklarını anladıkları zaman ise vakitlerini boşa harcamayacak ve ilişkilerini ciddileştirmek isteyeceklerdir.

Olumsuz Özellikleri

İki tarafın da sahiplenici olması ilişkiyi boğucu bir hale getirebilir. Öfkeli olmaları ile ünlü olan Boğalar, sorumluluk sahibi ve sadıktırlar aynısını partnerinden de beklerler. Eğer iki taraftan birisi sınırı aşarsa büyük öfke patlamaları yaşanabilir.

Kavga ettikleri sırada ise birbirlerine karşı söylenen sözleri asla unutmazlar. İki taraf da özür dilemeyi sevmez. İkisinden birisi ilişkiye sadakatsizlik yapmadığı sürece ayrılma olasılıkları çok düşüktür.

Boğa Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

Eğer Boğa erkeği, Boğa kadınını etkilemek için hiçbir şey yapmıyorsa, Boğa kadını bundan rahatsızlık duyacaktır. Boğa kadınları kur yapılmasını ve kalbinin kazanılmasını sever.

Boğalar uysal değildirler, yeni şeylerle karşılaştıkları zaman panikleyebilirler. Maceraperest değildirler. İkisi de aynı burç olduğu için Boğa erkeği ve kadını birbirlerini derin bir seviyeden anlayacaktır.

ETİKETLER