• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Başak Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Başak erkeği ve Yengeç kadını iyileştirici ve destekleyici kişiliklerinden dolayı oldukça iyi anlaşan burçlardır. Bu çift birbirine her koşulda saygı duyar ve birbirlerine güven verirler.

Oldukça heyecan verici bir çift olmayan Başak erkeği ve Yengeç kadını ikilisi sessizdir ancak birbirlerine karşı güçlü hisleri olan kişilerdir.

Bu ikisi birlikte oldukça rahat bir yaşam yaşamak ister, ikisi de planlamayı ve güvende hissetmeyi seven ikilidir. Onlardan çok fazla spontonelik ve drama beklemek hata olur çünkü ikisi de kavga etmeyi ve hislerini güçlü bir şekilde aktarmayı sevmez.

İkisi de romantiktirler ayrıca Başak erkeğinin korumacı tavrı ise Yengeç kadınının çok hoşuna gidecektir. Yengeç kadını, Başak erkeği ile ilgili her şeyi çok sevecektir. Titiz olan Başak erkeği aynı zamanda çok yardımseverdir. Bu yüzden Yengeç kadını ile olan ilişkisi çok şefkatli olacaktır.

Yengeç kadınının mizah anlayışı ve ilişkiye adanmışlığı Başak erkeğinin onu sevmesi için yeterli olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Başak erkeği düşünce odaklı iken Yengeç kadını ise hislerine göre hareket eder bu yüzden bu çift arasında sık sık çatışmalar yaşanabilir. Başak erkeği faydacı düşünceleri ile Yengeç kadınının duygularını incitebilir.

Yengeç kadınının duygu durumu ise sık sık değişir bu yüzden problemler ortaya çıkabilir. Ayrıca bu iki burç eleştirilmeye tahammül edemez, bu yüzden ikisi de birbiri hakkında sert yorumlarda bulunmamalıdır.

Zodyak’ın en mükemmeliyetçi burcu olan bilinen Başaklar, oldukça hassas olan Yengeç kadınının duygularını incitebilir. Ve Yengeç kadını eğer yeterince sevilmediğini hissederse yaralanır ve ilişkiyi bitirmek isteyebilir.

Başak Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

Eğer bu çift duygularında dikkatli olursa, birbirlerine güvenmeyi öğrenirlerse ve karşısındaki kişinin duygularını anlamaya çalışırsa çok huzurlu bir çift olacaklardır.

Yengeç kadını, Başak erkeğine bir alan vermelidir, Başak erkeği ise Yengeç kadınının kendisini ifade edebilmesi için ona zaman vermelidir. Yengeç kadını ilişkinin başlarında Başak erkeği tarafından çok sevilmediğini düşünebilir ancak Başak erkeği onu hayatındaki en mükemmel kadın gibi hissettirerek bunu yenebilir.

Aile odaklı olan bu ikilinin anahtar kelimesi iletişim kurmaktır.