• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plüton’u Aslan Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Plüton‘u Aslan burcunda olan kişiler içlerinde her ne kadar şüpheler de olsa harekete geçmekten korkmayan cesur liderdirler.

Onlar girişimci ve yaratıcıdır. Dünyaya harika dönüşümler getirirler. Hayal güçleri ve yaratıcılıklarını kullanarak devrimsel işlere imza atabilirler.

Tarzı: Güçlü ve çekici
Özellikleri: Rekabetçi, gururlu ve tecrübeli
Zayıflıkları: Kararsız ve bencil
Tavsiye: Sevdiklerine güç vermek seni saygıdeğer yapar.
Ünlüleri: John Lennon, David Bowie, Prince, Freddie Mercury, Jim Morrison.

Bu kişiler büyük bir enerjiyle dünyaya gelmiştir ve daima uygulayacak yeni fikirler ve fırsatlar düşünmektedirler.

Aynı zamanda bu kişilerin ruhsal eğilimleri vardır ve dini inançları kuvvetli kişiler olabilirler. Hatta inançlarına o kadar bağlı olabilirler ki etrafındaki insanları da kendi inançlarına inandırmaya çalışabilirler.

Kendi hayallerini gerçekleştirmede oldukça kararlıdırlar ve projelerine bağlıdırlar. Ancak her zaman iyi niyetli insanlarla karşılaşmazlar. Diğer insanlar tarafından kullanılabilirler bu yüzden dikkatli olmalıdırlar.

Geleneklerine bağlı değildirler bu yüzden sanat gibi alanlarda büyük ve yenilikçi değişimler getirebilirler. Güçlü insanları idealize ederler ve onlarda oldukça cesurdurlar. Oldukça esnek ve uyumludurlar karşılaştıkları her durumdan sağ çıkarlar ve kazanmak için ne gerekiyorsa yaparlar.

Cesur ve özgüvenli yapıları ile sahne ışıkları altında ve ilgi merkezinde olmaktan hoşlanırlar.

ETİKETLER