• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Satürn’ü Yay Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Satürn‘ü Yay burcunda olan kişiler yaşamları boyunca ilginç bir dönüşüm yaşarlar. Kendilerini buldukları zaman gerçek bir hümanist olurlar ve parlak planlar tasarlarlar.

Tüm insanlık için mutluluk, adalet ve denge isterler. Bilgili bir kişilikleri vardır.

Tarzı: Samimi ve keşfedici
Özellikleri: Açık sözlü, bilgili ve adaletli
Zayıflıkları: Patavatsız ve öfke patlamalarına meyilli
Tavsiye: Risk alma söz konusu olduğunda akıl, sezgileri yener.
Ünlüler: Madonna, Lady Gaga, Mahatma Gandhi, Prince, Grace Kelly.

En küçük detayı bile planlayan faydacı bir kişilikleri vardır. Çok fazla hayalperest olmayabilirler çünkü onlar düşündükleri zaman pratiğe dökmek isterler. Felsefe, psikoloji ve ilahiyat gibi konular ilgisini çekmektedir.

Onlar insanların hiç durmadan yeni şeyler öğrenerek geliştireceğini düşünürler. Ancak ne yazık ki, çok fazla açık fikirli değildirler çünkü katı bir duruşları vardır ve kesin bir kanıt sunulmadan fikirlerini bu yüzden değiştirmezler.

Mantıksal fikirlerle doludurlar ve dış dünyaya mantıklı ve akılcı bir çerçeveden bakarlar. Farklı fikirler ve bakış açılarına karşı şüpheci bir tavırları vardır çünkü onların doğruluğuna hemen güvenmezler. İnsanlara bile güvenilir olduklarına karar verene kadar güvenmezler.

Düşündüklerini dile getirmekten korkmazlar.

ETİKETLER