• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Başak Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yükselen Başaklar mükemmeliyeti arayan ve baktıkları her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceleyen bireylerdir. Bu özellikleri onları uzmanlık gerektiren mesleklere yöneltebilir, sanat konusunda oldukça başarılı olabilirler. Ayrıca düşünme yapıları çok güçlüdür ve matematikle de araları bundan dolayı iyidir.

Harika bir hafızaları vardır ve bilgileri sistematik bir şekilde beyinlerine kodlarlar. Bir şeyi hatırlamak istediklerinde, kolay bir şekilde anımsarlar. Profesyonel yaşantılarında oldukça karşılık işler tercih edebilirler. Teknoloji, bilgi veya mühendislik gerektiren meslekler onlar için uygundur. Sınıflandırma ve organize etme yetenekleri çok güçlüdür. Doğal yeteneğinizle kolayca bilgileri yapılandırabilir ve profesyonel olarak gelişirsiniz.

Öğrenmeyi çok severler ve bunun için hiç sınırları yoktur. Sağlık, araştırma ve edebiyat gibi alanlarda kolaylıkla iş bulabilirler. Hayal güçleri de bir o kadar gelişmiştir.

Analitik becerileri onların karışık bilgileri çözmede yardımcı olur. Mükemmelliğe ve temizliğe çok önem verirler. Sadece fiziksel olarak değil ruhsal olarak da öyledirler. Temiz kıyafetler giymek, bulunduğu  alanın düzenli olması onun için çok önemlidir. Ani değişiklikleri pek sevmezler.

Yükselen Başaklar zaman zaman güvensizlik duygusu yaşarlar ve bu da onların kişisel yaşamlarına yansır. Hem insanların hem de kendi hislerini analiz ederler ve bu özellikleri de yakın ilişkiler kurmalarını biraz güçleştirebilir. Partnerlerinden beklentileri büyüktür bu yüzden hayal kırıklığı yaşarlar. Aynı şekilde arkadaşlıkları da öyledir. Çok eleştirici bir yapıya sahip olmanız sizin yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.

Yükselen Başak Kişilik Özellikleri

Yükselen Başaklar detay gerektiren her şeyde büyük bir başarı elde ederler. Hafızaları onlar için çok büyük bir avantajdır. Yönetici gezegeni Merkür sayesinde bilgi konularında hem iyidirler hem de bir o kadar çok da keyif alıyorlardır. Öğrenme sınırları yoktur araştırmacı, sanatçı ve doktor gibi meslekler onlar için idealdir.

Karışık problemleri çözümleyebilme yetenekleri vardır. İnsanlar karmaşık konularda onlardan tavsiye ister. Neyin önemli olup olmadığı konusunda oldukça iyidirler. Çok mükemmeliyetçi, düzenli ve temizliğe önem veren bir yapıları vardır. Onlar için her şey her an düzenli ve bıraktığı gibi olmalıdır.

Yargılayıcı bir yapıları vardır bundan dolayı hem fiziksel hem de performansal açıdan güvensizlik sorunu yaşarlar. Her şeyi fazla analiz ederler ve büyük beklentiler içerisine girerler.

Yükselen Başak Fiziksel Özellikleri

Yükselen Başaklar bohem görünümleri ile dikkatleri üzerine çeker. Minyon tipli olabilirler ve özellikle yüzleri sadedir. Yürüyüşleri çok dikkatlidir ve fiziksel özellikleri simetriktir. Güzel bir alınları, düz bir burunları ve büyük bir çeneleri vardır.