• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Kova Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs’ü Kova olan kişilerin farklı ilgi alanları ve tutkuları vardır bu yüzden Zodyak’ın en özel insanlarındandır. Potansiyellerine ulaşmak için yeni arkadaşlıklar kurmak ve farklı şeyler denemek isterler.

Tarzı: Hayalperest ve alışılmadık
Özellikleri: Samimi, uysal ve şefkatli
Zorlu yönleri: Başkasının kurallarına uymak
Tavsiye: Prensiplerinde doğru kal.
Ünlüler: Oprah Winfrey, Bruce Willis, Jared Leto, Ashton Kutcher, Ellen DeGeneres.

Romantik ilişkilerini ise oldukça ağırdan alırlar. Partnerlerinin toplum kurallarına uymayan birisi olmasından hoşlanırlar.

İnsanlarla kurdukları ilişkiye oldukça dikkat ederler. Onlar için etraflarına uyum sağlamak oldukça önemlidir. Hareketli sosyal aktivitelere katılmaktan hoşlanırlar ve enerjilerini heyecan verici şeylerde harcamak isterler.

Her ne kadar sosyalleşmeyi sevseler de aslında bir yerden sonra dinlenmek için kabuklarına çekilme ihtiyacı hissederler.

Onlar için önemli olan bir diğer kavram ise bağımsızlıktır. Onlar istedikleri gibi yaşamak, etraflarında kaçık insanlar olsun ve beraber tuhaf planlar yapmak isterler.

Orijinalliğe son derece önem vermektedirler bu yüzden kıyafet seçimlerinde bile kendi tarzlarını oluşturmayı tercih ederler. Farklı bir çekicilikleri ve düşünme tarzları vardır. Oldukça komiktirler bu yüzden herkesi kolay bir şekilde etkileyebilme kapasiteleri vardır.

ETİKETLER