• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Genel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Element: Hava
Nitelik: Öncü
Renk: Pembe, Yeşil
Gün: Cuma
Gezegeni: Venüs
Dost burçlar: İkizler, Kova
Uğurlu sayıları: 4, 6, 13, 15, 24
Tarihi: 23 Eylül – 22 Ekim

Güçlü yönleri: İşbirlikçi, diplomatik, zarif, adaletli, sosyal
Zayıf yönleri: Kararsız, çatışmalardan kaçınır, kinci, kendine acır
Sevdikleri: Uyum, nezaket, paylaşımcı olmak, açık alanlar
Sevmedikleri: Şiddet, adaletsizlik, gürültülü insanlar

Zodyak’ın yedinci burcu olan Teraziler oldukça barışçıl, dürüst insanlardır ve yalnız olmaktan hiç hoşlanmazlar. Ortaklık onlar için çok önemlidir. Teraziler dengeyi ve simetrik olan her şeyi çok severler. Onlar sürekli adalet ve eşitlik peşindediler ve yaşamda en önemli şeyin bu olduğunu düşünürler. Onlar çatışmalı konuşmaları hiç sevmezler ve mümkün olduğunda huzuru korumaya çalışırlar.

Hava elementine ait olan Terazilerin keskin bir zekası vardır. İyi kitaplardan, aşılmaz tartışmalardan ve söyleyecek çok şeyi olan insanlardan ilham alırlar. Her Terazi burcu birisiyle konuşurken oldukça dikkatli olmalıdır, çünkü konu bir şey hakkında karar vermeye çalışınca onlar taraf seçmekte çok zorlanırlar ve sık sık yanlış seçim yaptıklarını düşünürler. Bu yüzden partner seçiminde de oldukça dikkatli olmalıdır ve ne istediklerini çok iyi bilmelidirler.

Venüs gezegeni tarafından yönetilen Terazi burçları harika birer sevgilidir. Flörtöz yapıları sayesinde karşı cinsin dikkatini fazlaca çeker. Onlar pahalı, materyal şeylere bayılırlar. Yaşamlarında mutlaka müzik, sanat ve güzel yerleri gezmek yer almalıdır.

ETİKETLER