• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Neptün’ü Terazi Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Neptün‘ü Terazi burcunda olan kişiler Zodyak’ın barışsever kişileridir. Onlar her türlü kavgayı yumuşatmak ve ortama uyum getirmek isterler. Onlar insanlarla konuşmayı severler ve konuşma stilleri ise oldukça sakin ve ilginç bir tarzdadır.

Oldukça cömert ve naziktirler. Tüm insanlığa karşı bir sevgisi vardır.

Tarzı: Ruhsal ve etik
Özellikleri: İdealist, adaletli ve akıllı
Zayıflıkları: Huysuz ve sabit fikirli
Tavsiye: Kişisel hedeflerine daha fazla bağlı kalmalısın.
Ünlüleri: Steve Jobs, Bill Gates, Leonardo da Vinci, Oprah Winfrey.

İnsan etkileşimleri hakkında genel fikirleri vardır ve bu konuda oldukça da iyidirler. Ama şunu öğrenmeleri lazım ki birisinin mutluluğu için bir başkasını mutsuz olması gerekebilir.

Zor bir durumdan kurtulmak için gururlarını bir kenara bırakmaları gerekebilir. Huzurlu ve sakin kişilerdir ve etrafındaki herkesin mutlu olmasını isterler.

İdealist bir düşünce tarzları vardır ve bu yüzden dünya barışının olmasını isterler. Onlar açlıkla, yoksullukla mücadele eden insanlara yardım etmek isterler ve dünya savaşlarının son olmasını isterler.

Kavgaya dönüşecek olan tartışmaları sakinleştiren kişiler genelde Neptün Teraziler olabilir. Aptalca şeyler yapmak onların tarzı değil. İlişkilerinde ise partnerini hayal kırıklığa uğratmak istemezler. Kendilerini çoğu şeyde feda edebilirler. Oldukça sevecen, şefkatli ve uyumlu kişilerdir. Nereye giderse gitsin etrafına uyum getirmek isterler.

ETİKETLER