• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Terazi erkeği ve Yay kadını arasındaki ilişki oldukça ilginç ve eğlenceli olacaktır, sadece birbirlerini değil aynı zamanda çevresindeki kişileri de eğlendireceklerdir.

Bu çift birbirlerini daha iyi bir yere getirmek için her şeyi yapacaklardır. İkisi de kolay bir şekilde problemlere çözümler üretir. Aynı zamanda bir sorun olduğunda uzlaşan bir çift olacaktır. İkisi de düşünceleriyle hareket eder ve bu yüzden birbirlerini kolay bir şekilde affedeceklerdir.

İkisi de sosyal ve entellektüeldir bu yüzden birlikte olmaktan çok keyif alacaklardır. Oldukça dengeli, iyi görünümlü ve büyüleyici olan Terazi erkeği, Yay kadınını etkilemesini bilecektir.

Yay kadını, Terazi erkeğinin kararsız olduğu zamanlarda ona yardım edecektir, Terazi erkeği ise oldukça hareketli olan Yay kadınını rahatlatmak için her şeyi yapacaktır. Bu çift birlikteyken çok rahat hissedecektir.

İkisi de çok zekidir bu yüzden daima sohbet edeceklerdir. İlginç olan her şey hakkında konuşmayı seven bu çift birbirlerini şaşırtacaktır. Bu çift birbirini daima harekete geçirdiği için ilişkileri hep heyecanlı olacaktır. İkisi de enerjiktir ve daima yeni şeyler öğrenmeyi isterler.

Olumsuz Özellikleri

Terazi erkeği ve Yay kadını ilişkisinde sorunlar elbette vardır ancak bunlar oldukça küçük sorunlardır. Terazi erkeği birisine bağlanmak ve mutlu bir aile kurmak ister ancak Yay kadını ise bunun tam tersidir. Yay kadınını düzenli bir hayata geçirmek oldukça zordur çünkü o daima seyahat etmek ve yeni şeyler denemek ister.

Terazi erkeği geleceğe dönük planlar yaparken, Yay kadını sadece anı yaşamak ve hiçbir şeyi umursamamak ister. Aynı zamanda Yay kadınının çoğu zaman yaptığı yorumlar çok incitici olabilir ve bu da hassas olan Terazi erkeğini kırabilir.

Terazi Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

Terazi erkeği ve Yay kadını ikilisi ilişki için ideal bir çifttir çünkü ikisinin de olumlu enerjisi, coşkusu vardır. İkisi de sohbet etmeyi ve özgür hissetmeyi sever.

Eğer Terazi erkeği, Yay kadını ile birlikte olmak istiyorsa onun hakkında her şeyi öğrenmelidir. Yay kadınının ilgi alanlarını, hobilerini gördükten sonra onlar hakkında sohbetler başlatmalıdır.

Eğer Yay kadını, Terazi erkeği ile birlikte olmak istiyorsa mutlu ve pozitif olmalıdır. Aynı zamanda bu adamla ilgili her şeyi öğrenmelidir.