• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Boğa Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Yükselen burcunuz Boğa olan kişilerin yaşamdaki en büyük anlam kendi bağımsızlıklarını kazanmak, fiziksel ve duygusal açıdan rahat olmak, insanlarla anlaşmak ve size sunulan ne varsa ondan keyif almaktır.

Yoldaşlığı severseniz ve zor zamanlarınızda yanınızda olacak güçlü bir insan ararsınız. Özel hayatlarını gizli tutmayı severler. İlişkilerde fazla sahiplenici olabilirler ve reddedilmeye tahammül edemezler. Çok fazla kıskanç olmasalar bile partnerlerini bir eşya gibi sahiplenirler.

Kendilerini güvende hissetmek için fedakarlık ve sadakat onlar için çok önemlidir. Sakin bir görünümleri vardır. Ama aslında içlerinde bir nükleer bomba vardır. Eğer birisi onunla bozuşursa yükselen Boğa o kişinin yaptığı tüm iyi şeyleri unuturcasına öfkelenir.

Bazen egolarıyla çizdikleri o kibar görüntüyü zedeleyebiliyorlar bunu fark ettiklerinde ise yeniden alçakgönüllü tavırlarını takınıyorlar. Ama yine de o egoist tavırlarını haklı çıkartmaya çalışıyorlar.

Finansal güvenlik onlar için başarıyı temsil eder. Rahat bir yaşam yaşamının ve iyi vakit geçirmenin anlamıdır. Onlara para kazandıracak pratik hedefler üzerinde çalışırlar ve emin olduklarında risk almaktan korkmazlar. Çabalarının karşılığını mutlaka alırlar.

Aynı zamanda yaşamlarını geliştirmek için çok para harcarlar çünkü onlar rahat yaşama ve lükse düşkündürler. Genel olarak kendi vizyonlarını takip ederler. Eğer işler ters gitmeye başlarsa sadece geri çekilin ve biraz tembellik edin sonra tüm azminizle yeniden sarılın.

Yükselen Boğa Kişilik Özellikleri

Yükselen Boğalarla ilgili en dikkat çekici özellik etrafında onu destekleyecek insanların olmasını istemek ve güvende olduğunu bilmektir. Özel yaşamları onlar için çok önemli ve dış dünyadan bunu saklamak için her şeyi yaparlar. Sahiplenici kişilikleriyle ünlüdürler her şey bir tek onlara ait olmalıdırlar. Sadık kişilikleri ile bilinirler ve çok iyi dost ve partnerlerdirler.

Bir diğer özellikleri ise sabırlı ve sebat etmeleridir. Bir işe ya da bir kişiye odaklandıklarında hiçbir şey onu vazgeçiremez. Sakin görünümlerini bir tartışma esnasında aniden kaybedebilirler. Eğer saldırıya uğramış gibi hissederlerse o nazik görünümleri bir anda kaybederler. Maddiyata önem verirler ve bu onlar için önemlidir. Pahalı olan eşyalara ilgi duyarlar ve alışveriş yapmaya bayılırlar.

Doğaları gereği sanatsal bir yapıları vardır. Müzik, resim, edebiyat gibi konularla ilgilenirler.

Yükselen Boğa Fiziksel Özellikleri

Yükselen Boğalar Venüs gezegeni tarafından yönetilirler. Güzelliğin ve uyumun temsilcisi olan Venüs onlara güzel bir yüz verir. Parlak iri gözleri, baştan çıkarıcı dudakları ve hoş bir burunları ardır. Genellikle vücut şekilleri karedir ve etlidir. Sırtlarında bir iz olabilir.