• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Yengeç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Merkür‘ü Yengeç burcunda olan kişiler oldukça duygusal ve insanlardan kolay kolay kopamayan insanlardır. Onlar birisiyle geçirdikleri her anı hatırlarlar.

Onlar daha çok kalpleri ile düşünürler. Onlar her şeyi okurlar ve içini görürler. Aynı zamanda oldukça da hamarattırlar. Onlar diğer insanların rahat olmalarını ve sert gerçeklikten kaçmalarını istedikleri zaman kucaklarını herkese açarlar.

Tarzı: Düşünceli ve hassas
Özellikleri: Sıcak, kurnaz, dikkatli ve iyileştirici
Olumsuz özellikleri: Gergin ve çok endişeli
Öneri: Bazı insanlara karşı daha yumuşak olmalısın.
Ünlüleri: Nicole Kidman, Lana Del Rey, Natalie Portman, Tom Hanks.

Yaşamdaki zorlukları kolay bir şekilde atlatırlar ve subliminal mesajları diğer insanlardan daha rahat bir şekilde anlarlar. Ancak mantıksal düşünce konu olduğunda onlar mantıksallıktan daha çok duygusallığa yer verirler. Duygusal zekaları oldukça gelişmiştir.

Onlar iyi birer dinleyicidir ve diğer insanlara karşı oldukça sıcak ve açıktır. Birer şair olabilirler. İnsanların ne demek istediklerini anlayabilecek kadar kurnaz olabilirler. Ancak rakamlar ve gerçekler hakkında konuşmaya başladığınızda, Merkür Yengeçlerin kafası karışacak ve objektif düşünemeyeceklerdir.

Merkür Yengeçler diğer insanlara duygusal olarak şantaj yapabilirler. Eleştirilmeyi sevmezler bu yüzden zaman zaman öfke nöbetleri geçirebilirler.

ETİKETLER