• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yengeç erkeği ve Yay kadını ikilisinin ilişkiden beklentileri oldukça farklıdır bu yüzden oldukça farklı bir ilişki yaşarlar.

Yengeçler emin ve uzun süren bir ilişki yaşamak isterler. Yaylar ise çok fazla seçeneğe sahip olmak ister. Eğer bu ikili birlikte olmak istiyorsa çok fazla çaba göstermeleri gerekecektir.

Oldukça dürüst ve idealist olmaları ile bilinen Yay kadınları açık sözlüdür. Zodyak’ın en maceraperest burcu olan Yaylar dünyayı gezmek isterler. Yengeçler ise evde kalmayı güvende ve rahat olmak isterler. Aynı zamanda Yengeçler reddedilme korkuları yüzünden duygularını ifade etmezler.

Yay kadını, Yengeç erkeğinin daha rahat olmasını ister ve ona bu konuda yardımcı olur. Yengeç erkeği ise Yay kadınına sadakati öğretir. Evinin oldukça samimi ve rahat olmasına özen gösteren Yengeç erkeği, Yay kadınını çok iyi ağırlayacaktır.

Dışardan oldukça şefkatli ve sempatik görünen çift aralarına tatsız olan hiçbir şeyin girmesine izin vermeyecektir.

Olumsuz Özellikleri

Ne yazık ki, Yay kadınları asla kontrol edilemeyeceklerdir. Yay kadını, huysuz olan Yengeç erkeğine katlanamayabilir, Yengeç erkeği ise Yay kadınının çok yüzeysel olduğunu düşünür.

Yengeç erkeği çok muhtaç davranabilir. Yay kadını sadece iyi vakit geçirmek ister, Yengeç erkeği ise duygusal bir bağ kurmak ister.

Yengeç Erkeği ve Yay Kadınına Tavsiye

Yengeç erkeğinin ilişkisinden beklentisi samimiyet ve derinliktir ancak Yay kadını sadece eğlenmek isteyecektir bu yüzden ikisi de uyumlu olmayı öğrenmelidir.

Yengeç erkeği aynı zamanda Yay kadınına özgür hissedebileceği bir alan vermelidir. Eğer Yay kadını birisine bağımlı olduğunu hissederse sıkılacaktır.

Yay kadını ise daha fazla sorumluluk sahibi olmayı öğrenmelidir.