• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ateş Elementindeki Burçlar Hangileridir ? Özellikleri Nelerdir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ateş elementinden bahsederken şunu unutmamalıyız ki o parlayan tek elementtir! Su da ışıldayabilir ancak Ateş tarafından yansıtılan ışıkla bu gerçekleşir. Ateş elementi enerjiyi temsil etmektedir ve yönettiği evler ise birinci, beşinci ve dokuzuncu evlerdir. Zodyak’ta Ateş elementine mensup olan burçlar ise Koç, Aslan ve Yay‘dır. Bu burçlar enerjilerini sadece bir konuya yoğunlaştırmalıdır.

Oldukça maskülen bir enerjisi vardır. Bu yüzden Ateş elementi baskın olanlar için en büyük zorluk sakin kalmak ve barışı sürdürmektir. Ancak bu burçlar aynı zamanda coşkuyu, eylemi ve ruhu sembolize eder. Ateş insanları hareketlendirir ve güçlerini daha da dayanıklı yapar.

Ateş elementi insanları da aynı Ateş gibidir. Parlak, sıcak ve cazibelidirler. Onlar insanları karşılıksız olarak tüm kalpleriyle severler. Her Ateş burcu bağımsızdır ve eğlenceye de çok düşkündür. Akıllarına koydukları her şeyi yaparlar. Onların heyecanlı kişilikleri etrafında olanlara da neşe verir.

Oldukça tutkuludurlar ve bulundukları her yeri aydınlatırlar. Doğuştan liderdirler bu yüzden içgüdülerine çok güvenirler. Negatif olan her durumu pozitifleştirecek güce sahiptirler. Ancak dikkat etmelidirler ki pozitif olan şeyleri de negatif yapabilirler. Bazen tutkuları öfkeye dönüşebilir ve bu da yakınlarındaki insanlara canını acıtabilir.

Güçlü yönleri:
Tutkulu
Neşeli
Etkileyici
Odaklanmış
Azimli
Cesur

Zayıf yönleri:
Öfkeye meyilli
Obsesif
Kıskanç
Kolay sinirlenir
Kindar

ETİKETLER