• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uranüs’ü Akrep Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,33 out of 5)
    Loading...

Uranüs‘ü Akrep burcunda olan kişiler kimsenin göremediği büyük bir değişim gücündedir. Onlar dünyayı değiştirmek için buradalar. Eski gelenekler ve mantıksız inançları atıp yerine yaşama yeni bir yaklaşım getirirler.

Sırları açığa çıkarmada oldukça iyidirler.

Tarzı: Tutkulu ve becerikli
Özellikleri: Sezgisel, sadık ve sevecen
Zayıflıkları: Manipulatif ve kolay değişebilen
Tavsiye: İnsanları kontrol edebileceğin fikrinden uzaklaşmalısın.
Ünlüler: Shakira, Kim Kardashian, Christina Aquilera, Heath Ledger, Natalie Portman.

Uranüs’ü Akrep’te olan kişiler Zodyak’ın en kararlı ve en cesur kişileridir. Onlar idealleri için savaşırlar ve türlü zorluğun altından kalkarlar.

Düşünce becerileri oldukça yenilikçidir. Dahi fikirlerle ortaya çıkarlar ve böylece yaşamlarında çok büyük fırsatlarla karşılaşacaklardır. Bu kişiler gökyüzüne köprü kurabilecek kadar yetenekli kişilerdir.

Onlar etrafındakileri kontrol etmek ve olaylara hakim olmak isterler. Son sözü onlar söylemek isterler. Romantik ilişkilerinde ise oldukça çekicidirler. Ne yapacaklarını önceden kestiremezsiniz. Bir kafese kapatılmaktan hoşlanmazlar bu yüzden bağımsızlık onlar için oldukça önemlidir.

İlişkilerinde kıskançlık ve sahiplenme gibi negatif duyguların yer almasını istemezler. Onlar zeki ve yenilikçidirler. Kararlı ve hırslı kişilikleri sayesinde projelerine son derece bağlı kalacak ve bitireceklerdir.

Çok fazla çaba sarf ederler bu yüzden etrafındaki insanlardan da takdir edilmek isterler.

ETİKETLER