• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,33 out of 5)
    Loading...

Boğa erkeği oldukça gerçekçi ve pratiktir, Akrep kadını ise gizemlidir ve partneri ile derin bir bağ kurmak ister. İkisi arasındaki bağ ise oldukça sezgisel olacaktır.

İlişkileri oldukça güçlüdür. Akrep kadını ruh eşiyle tanışmış olabilir. İkisi de birbirlerine karşı eşit, saygılı ve aşk dolu yaklaşacaktır.

Eğer Boğa erkeğinin kafasında Akrep kadını ile birlikte olmak varsa onunla birlikte olana kadar pes etmez. Onunla birlikte olduğunda ise onu asla yalnız bırakmaz. Akrep kadını ise Boğa erkeğinin ona verdiği güveni ve sadakati çok sevecektir.

Akrep ve Boğa Zodyak’ın zıt burçlarıdır bundan dolayı da birbirlerine karşı oldukça büyük bir çekim hissedecektir. Boğa erkeği gizemli ve karışık olan Akrep kadınını her gün daha fazla keşfetmek isteyecektir. Akrep kadınının yüksek standartları vardır ve bu yüzden de yaşamı boyunca sadece bir kişiyle sonsuza dek birlikte olmak ister.

Oldukça destekleyici olan Akrep kadını, Boğa erkeğinin cesaretine ve hırsına hayran kalacaktır ve ona her hedeflerine ulaşma konusunda büyük bir destek verecektir.

Son derece sadık olan Akrep kadını aynı zamanda ilişkiyi yönetmek ve kontrol etmek ister. Eğer istediğini alamazsa oldukça intikamcı ve zalim olabilir. Ancak Boğa ve Akrep birlikte olduğu zaman partnerler birbirlerini hiçbir karşılık olmadan sevecektir.

Olumsuz Özellikleri

Boğa erkeği ve Akrep kadını tartışma esnasında hislerini dile getiremeyebilir. Kavgaları ise son derecede güçlüdür ve çok sık olabilir. İkisi birbirini daha çok dinlemelidir. Boğa erkeği düşündüğünü dolaylı olarak dile getirebilir. Eğer söylediklerine dikkat verilmediğini hissederse oldukça büyük öfke patlamaları yaşayabilir.

Boğa erkeği ve Akrep kadını birbirlerine düşündüklerinden daha çok ihtiyaçları olabilir. Romantizm, ahlak ve fiziksel açıdan birbirleri için mükemmeldirler. Boğa erkeği gücün kendisinde olmak ister ancak Akrep kadını da ilişkiyi yönetmek ister bu yüzden sık sık kavga edebilirler.

Eğer Boğa erkeği öfkesini yenemezse ve Akrep kadınına kendisinden daha düşük bir seviyedeymiş gibi davranırsa hayatının en büyük hatasını yapabilir. Akrep kadını da bazen fazla dramatik olabilir, bu yüzden Boğa erkeği böyle durumlarda daha sabırlı olmalıdır.

Boğa Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

Boğa erkeği elinden geldiğince Akrep kadınına sevgi sözcükleri söylemeli ve iltifatlar etmelidir. Akrep kadını istenildiğini bilmekten hoşlanır. Eğer bu çift birbirlerine karşı dürüst olurlarsa aşamayacağı hiçbir şey yoktur.

Akrep kadını ve Boğa erkeğinin birbirlerine olan sevgisi son derece yüksektir. Güven konusunda sorun yaşamamaları için ise duygularını kontrol altında tutmaları gerekmektedir.